Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT O2Advertisement EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Rozjetý Leo Brichta míří do zahraničí

Rozjetý Leo Brichta míří do zahraničí

Zápasník z pražského Primmat gymu Leo Brichta má za sebou povedený rok 2020. V profesionálním MMA si připsal tři vítězství před limitem a na turnaji OKTAGON UNDERGROUND dokázal zvítězit také třikrát. Těmito výkony si řekl o pozornost velké zahraniční organizace.

Wow! Dana White ukazuje luxus i českou vlajku

Dnes jsme obdrželi zprávu od Martina Wodeckého, který dlouhodobě žije a trénuje v ruském Jekatěrinburgu, že se Leo Brichta (7-3) představí v organizaci RCC, ve které v minulosti zápasil například Brichtův kolega z Primmat gymu David Kozma nebo Viktor Pešta.   

“Dobrý den z akademie RMK v Jekatěrinburgu do ČR! Jsem rád, že tímto mohu oznámit zápas Leoše Brichty na turnaji RCC, který se koná 20. února 2021. Po konzultaci s jeho manažerem Pavlem Toušem a týmem trenérů Markem Lončákem a Pavlem Bechtoldem z pražského Primmat Gym, můžu říci, že si Leo vybírá hodně těžké soupeře. Tak, jak se teď řeší, kdo si soupeře nevybírá, tak tady se vybíralo. Ale odpověď byla – chceme kvalitního soupeře. Z několika možných soupeřů byl vybrán opravdu ten nejkvalitnější. Jeho bilance je 11-2-1 a navíc se jedná o domácího borce z clubu Archangel Michail – Vladimir Palchenkov, který od roku 2018 neprohrál a má pět vítězství s kvalitními soupeři v řadě.”

Leo Brichta

“Leo si tedy vybral opravdu těžkého soupeře. Věřím, že to bude divácky velmi atraktivní podivaná. Jako Čech věřím, že Leoš vyhraje a Primmat gym přiveze vítězství i z ciziny. Chtěl bych dodat, jelikož čtu občas různé komentáře, že Viktor Pešta, David Kozma ani Karlos Vémola si u nás také soupeře nevybírali. Viktor dostal možnost nastoupit proti Alexandru Emelianenkovi, kde bohužel prohrál a Karlos Vemola měl bojovat s Michalem Ragozinem, ale bohužel se před zápasem zranil a k souboji těchto kvalitních a rovnocenných soupeřů už bohužel nedošlo. Leo měl možnost a využil ji způsobem bojovníka, který má rád výzvy.”

Wodecki také prozradil s kým se RCC chystá v roce 2021 spolupracovat:

Pokud to situace dovolí máme pro fanoušky další překvapení na březen. Ve spolupráci s Adrianem Smrčkou a jeho organizací Night of Warriors, Alexem Chocholoušem a Láďou Kutilem připravujeme další akci u nás v Jekatěrinburgu a následně pak i v České republice. Také vám společně s MMA Shorties přineseme exkluzivní rozhovor s Petrem Yanem před obhajobou titulu UFC. Ten je naplánovaný na 6. března na turnaj UFC 259. Myslím, že se máte na co těšit a budeme vás informovat prostřednictvím MMA Shorties.

Mikhail Ragozin Martin Wodecki

Mikhail Ragozin s Martinem Wodeckim

Úvodní foto via OKTAGON MMA

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *