Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT O2Advertisement EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Organizace OKTAGON MMA chystá velkou změnu

Organizace OKTAGON MMA chystá velkou změnu

V souvislosti s turnaji OKTAGON 19 i OKTAGON 20 se poměrně řešily výkony rozhodčích v oktagonu i mimo něj. Viděli jsme například remízové bodování, které by dle pravidel mělo nastat jen v hodně výjimečných případech. Promotér a spolu-majitel organizace OKTAGON MMA Ondřej Novotný sice rozhodcovský tým dlouhodobě hájí, ale i s ohledem na to, že se v OKTAGONu objevuje hodně zahraničních bojovníků, nakonec chystá znatelnou změnu.

Novotný prozradil, o kolik organizace přišla peněz

“Od turnaje OKTAGON 21 budeme mít v oktagonu nebo u něj jako bodového minimálně jednoho zkušeného mezinárodního rozhodčího. To znamená rozhodčího ze zahraničí. Je to věc, kterou jsme dlouho řešili s ČSMMA a která je reakcí na to, co jsem říkal, že si stojím za sborem ČSMMA, ale že zároveň chci, abychom byli jasně čitelní pro zahraniční partnery. I to z nás mezinárodně dělá lepší organizaci, když k nám budou jezdit mezinárodně známá jména. Od turnaje OKTAGON 21 tam tedy bude minimálně jeden takový člověk. Je to domluvené a myslím si, že je to další velký přínos. Nebudu zatím přesně říkat to jméno. My ho necháme přijet, natočíme ho a představíme,” oznámil Ondřej Novotný ve svém posledním vysílání.

Na konci ledna se tak v souvislosti s rozhodčími dočkáme posunu, po kterém někteří fanoušci už nějakou dobu volali. Novotný zároveň potvrdil, že brzy bude uveden do chodu také avizovaný systém statistik, o kterém mluvil na jedné z tiskových konferencí. Fanoušci tak budou mít přehled o tom, kdo dal kolik úderů, kdo doručil kolik takedownů a podobně, což jsou údaje, které mohou někteří využít například při plánování dalších sázek.

Zmíněný turnaj OKTAGON 21, kterému vévodí titulová bitva Paradeiser vs Buchinger, bude možné tradičně sledovat skrze PPV a nebo prostřednictvím Tipsport TV.

Zdroj: YouTube Fight Club News

Úvodní foto via OKTAGON MMA

Tags:
Následující článek

Mohlo by vás zajímat

2 Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *