Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT O2Advertisement EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Khabib Nurmagomedov má před sebou perné chvilky

Khabib Nurmagomedov má před sebou perné chvilky

Ani několik měsíců po turnaji UFC 254 vlastně nevíme, jak to bude s neporaženým šampionem lehké váhy Khabibem Nurmagomedovem. Ten totiž po poslední výhře nad Justinem Gaethjem, kterého dokázal ukončit hned ve druhém kole, poměrně překvapivě oznámil, že končí. Slíbil prý své matce, že bez otce, který bohužel zemřel v druhé polovině roku 2020, už do UFC oktagonu nepůjde. UFC prezident Dana White však od té doby krotí vášně a naznačuje, že Orla ještě v boji uvidíme. Spoléhá totiž na to, že šampiona přemluví a naláká ho na jeden poslední zápas, ve kterém by měl šanci vylepšit bilanci na neuvěřitelných 30-0.

Kozma reaguje na Monstera a uvádí věci na pravou míru

“Čeká mě setkání s Khabibem, protože věřím, že ho ještě dokážu přemluvit na další zápas. Však se podívejte, jak si poradil s Justinem Gaethjem nebo jak dominoval všem ostatním bojovníkům. Podle mě by měl ještě bojovat. Chystám se ho zmáčknout, jak jen to půjde, aby nastoupil alespoň ještě jednou,” nechal se slyšet Dana White.

Ten se má se šampionem setkat na UFC Ostrově, kam bude Khabib Nurmagomedov doprovázet svého bratrance Umara, který má před sebou UFC premiéru. Orel však už s předstihem avizoval, že s Danou bude chtít primárně řešit svou organizaci, kterou by rád nějak propojil s UFC. Samozřejmě je však prý připravený i na jednání kolem dalšího zápasu. Osobně však šance na to, že se ještě vydá do boje, nevidí moc nadějně.

V první řadě by totiž bylo nutné, aby jeho matka změnila názor a další zápas mu posvětila. Samozřejmě je ještě šance, že Khabiba nalákají peníze, ale je otázkou, o jakou částku by muselo jít. Manažer Ali Abdelaziz například naznačoval sumu 100 milionů dolarů, což je samozřejmě nereálné. Zatím nejvyšší výplatu ve výši 6 milionů dolarů od UFC dostal právě Khabib. Šest a sto milionů je však zásadní rozdíl. Snad se v následujícícím týdnu dozvíme více.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *