Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT O2Advertisement EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Cris Cyborg má zájem o super fight s neporaženou soupeřkou

Cris Cyborg má zájem o super fight s neporaženou soupeřkou

Zápasnice Cris Cyborg (23-2-1NC) se v minulém roce rozloučila s organizací UFC a vydala se do Bellatoru. Zde stihla již dva zápasy a stala se šampionkou pérové váhy. Ovšem v této organizaci zřejmě cítí nedostatek kvalitních soupeřek, a tak nyní prozradila, s kým by se v budoucnu ráda utkala.

Karlos Vémola má zajímavý vzkaz pro Végha

Brazilská zápasnice Cris “Cyborg” Justino má po příchodu do Bellatoru na “růžích ustláno” a nevypadá to, že by pro ní organizace našla kvalitní soupeřku, která by jí dostatečně prověřila. Cyborg si nyní hlasitě řekla, s kým by se chtěla potkat v oktagonu a dokonce by kvůli tomuto zajímavému zápasu šla o váhu výš.

Cyborg by se ráda střetla s neporaženou dvojnásobnou olympijskou vítězkou v judu Kaylou Harrison (8-0), která momentálně působí v organizaci Professional Fighters League. Zde také vyhrála obě sezóny v lehké váze žen. I Kyala ovšem trpí nedostatkem kvalitních zápasnic v PFL. Samozřejmě dříve existovaly určité překážky, které bránily uskutečnění tohoto souboje. Za prvé, Cyborg a Harrison v současné době působí v různých organizacích, přičemž první z nich je úřadující šampiónkou pérové váhy Bellatoru a druhá vládne lehké divizi PFL. Dále byl problém ve váhové kategorii, ale Harrison v posledním duelu nastoupila v pérové váze a Cyborg začala uvažovat o lehké.

V zápasech je dominantní…

“Viděla jsem, že nižší váhu zvládla,” řekla Cyborg v The Catch-Up Podcastu. “Nesledovala jsem ten souboj, ale její ostatní zápasy jsem ji viděla. Věřím, že bojuje s dívkami, které nemají její úroveň. To ovšem nemění nic na tom, že je dominantní a vede si skvěle. To je strategie jejího manažera (tím je Ali Abdelaziz).

Zatímco Harrison prokázala, že umí shodit i do pérové váhy, ve které se Cyborg cítí nejlépe, šampiónce Bellatoru by nevadilo, kdyby se posunula do lehké váhy. Cyborg naznačila, že bude Harrison pečlivě sledovat v následující sezóně PFL.

“Věřím, že letos bude znovu bojovat v PFL. Má podepsanou smlouvu na tuto sezónu a pokud se stane znovu šampiónkou, tak bych s ní určitě chtěla zápas! Byl by to skvělý duel pro fanoušky. Ráda bych zkusila lehkou váhu. Než odejdu do důchodu, chci pomoci vybudovat tuto divizi. Uvidíme, jestli by chtěla tento zápas. Jeden opravdový zápas,” dodala Cyborg.

Kromě zájmu o souboj s Harrison, se Cyborg těší na svou další obhajobu titulu v Bellatoru, která se očekává již velmi brzy. Zdali se dočkáme zápasu s Harrison je zatím ve hvězdách. Pro fanoušky je tento duel zřejmě hodně zajímavý, jelikož byl zařazen do TOP 10 zápasů, které by si přáli.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *