Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT O2Advertisement EXTREME HOBBY SPORTSWEAR
Tags: ,

UFC zápasník byl obviněn z pokusu o dvojnásobnou vraždu

UFC zápasník byl obviněn z pokusu o dvojnásobnou vraždu

Americký zápasník Irwin Rivera (10-6) se minulý rok dostal do nejlepší světové organizace UFC. Zde si připsal hned tři starty s celkovou bilancí 1-2. Bohužel dnes ze Spojených států dorazily hrůzné zprávy o tom, čeho se Rivera v minulých dnech dopustil…

TOP 5 neporažených zápasníků mimo UFC

Bantam bojovník Irwin Rivera byl ve čtvrtek zatčen kvůli pokusu o vraždy ve dvou případech poté, co se přiznal k pobodání svých dvou sester v Boynton Beach na Floridě. Eric Kowal z týmu MyMMANews byl prvním, kdo tento smutný příběh ohlásil. Dostupné informace potvrdily, že je Rivera v současné době držen na policii ve West Palm Beach. Policejní dokument také potvrdil, že se ve skutečnosti jedná o dva pokusy o vraždu.

Podle zprávy byla nalezena Riverova 22 letá sestra ležící vedle vozovky pokrytá krví s několika ranami v zádech, hlavě a paži. Informovala policisty, že byla pobodána a že její starší sestra je v domě a byla také napadena. Riverova 33 letá sestra byla poté objevena uvnitř rezidence pokrytá krví několika ranami v zádech, tváři, pažích a rukou. Obě ženy byly převezeny do Delray Medical Center.

Irwin rivera

Asi v 7 hodin ráno s ním policie Delray Beach navázala kontakt, kde při rozhovoru Irwin spontánně pronesl: „Zabil jsem své sestry. V nahrávaném rozhovoru Irwin přiznal, že několikrát bodl své sestry. Rivera řekl, že vešel do ložnice své starší sestry, zatímco spaly a začal je bodat mosazným nožem. Rivera věřil, že obě dvě zavraždil a řekl, že tak učinil, protože to byl jeho účel, který mu přikázala vyšší moc. Rivera byl zatčen a obviněn ze dvou pokusu o vraždu.

Organizace UFC vydala k tomuto incidentu neoficiální prohlášení pro MMA Fighting:

„Organizace UFC si je vědoma nedávného incidentu s Irwinem Riverou a následně obdržela informace, že se u něj projevuje zvláštní chování a problémy duševního zdraví. Obvinění jsou nesmírně znepokojivá a závažná, organizace v současné době shromažďuje další informace. Vyšetřování stále probíhá a veškeré další možné kroky, včetně disciplinárních opatření nebo lékařské péče, budou stanoveny na základě závěru. UFC dále informovalo Riverův tým, že mu byla pozastavena smlouva v tuto chvíli mu nebude nabídnut žádný zápas,“ uvádí se v prohlášení.

Tags:

2 Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *