Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT O2Advertisement EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

WOW! Turnaj UFC 259 nabídne 3 titulové bitvy

WOW! Turnaj UFC 259 nabídne 3 titulové bitvy

V souvislosti s koncem roku 2020 jsme se museli s MMA na chvíli rozloučit, ale už teď se můžeme těšit na sezonu 2021. Ta odstartuje už 16. ledna turnajem Holloway vs Kattar, na který navážou akce Chiesa vs Magny a hlavně Poirier vs McGregor 2. Následně nás v únoru čeká UFC 258 a krom dalších turnajů i Fight Night akce, které bude vévodit duel Reyes vs Procházka. Ani tím však lákavé menu nekončí. Už na začátku března, konkrétně 6.3. se totiž můžeme těšit na turnaj UFC 259, který nabídne 3 titulové bitvy.

UFC zápasník byl obviněn z pokusu o dvojnásobnou vraždu

Před nějakou dobou bylo potvrzeno, že se na začátku března dočkáme dalšího souboje dvou šampionů. Hlavním zápasem totiž bude duel Blachowicz vs Adesanya. Janek tak má šanci poprvé úspěšně obhájit titul, který získal díky výhře nad Reyesem, zatímco Adesanya bude mít možnost dostat se jako další dvojnásobný šampion do společnosti McGregora, Nunes, Cejuda a Cormiera. Pokud by se mu titul skutečně podařilo získat, tak by navíc překonal rekord Conora McGregora, což je taky určitě skvělá motivace.

Dále se můžeme těšit na souboj Nunes vs Anderson, ve kterém se spolu bojovnice utkají o titul šampionky pérové váhy.

Ani tím však nekončíme. Dále totiž přijde na řadu i souboj o titul šampiona bantamweight divize, o který se spolu utkají Yan a Sterling.

A kdyby náhodou někomu tři titulové bitvy nestačili, tak se může těšit na duely Rakic vs Santos, Benavidez vs Askarov, Cruz vs Kenney, Matthews vs Brady, Makhachev vs Dober nebo Elliott vs Espinoza. Zkrátka nás čeká skvělá akce, kterou se vyplatí sledovat od začátku až do konce.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *