Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT O2Advertisement EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Monster reaguje na Apolla, který slibuje KO

Monster reaguje na Apolla, který slibuje KO

Leandro Silva aka Buscape aka Apollo si domácí fanoušky získal na velkolepém turnaji OKTAGON 15, kde si jasně na body poradil s rozjetým Bryczekem. Následně se dožadoval dalšího zápasu, ale ten ne a ne přijít. Apollo původně cílil na šampiona Kozmu, ale když to nevyšlo, tak dokonce vyzval Karlose Vémolu. Ani s tím se však neutká. Místo Terminátora totiž na konci ledna změří síly s Petrem Knížetem aka Monsterem. Toho plánuje tvrdě ukončit, na což Kníže reagoval.

Lajoš Klein vysvětlil, proč už Vémolu v UFC neuvidíme

“Vzhledem k tomu, že se Buscape nechal slyšet, že mě bude chtít vypnout, jestli to je skutečně pravda a není to fejk, tak to bude víc v postoji. Pro mě bude jednodušší s ním jít v postoji než ho házet, špinit hru a jít na zem,” reagoval Petr Kníže pro server Sport.cz.

Monster má přitom ve své oficiální statistice jen jedinou prohru, kterou mu dokázal před lety uštědřit zmíněný Karlos Vémola.

“Je to velká výzva, a to z několika důvodů. Není moc času na přípravu, dále on má sedm zápasů v UFC, zápasil v ACB, naposledy porazil šampiona Bryczeka, takže co se týče zápasové bilance a zkušeností, je na tom určitě líp než já. Zápasil s lepšími soupeři. Nikdo jiný se mnou ale nechtěl jít, tak jsem to vzal a zkusíme to,” vysvětlil Monster. Ten podle prohlášení organizace pomýšlí na zisk titulu, který by rád sebral Kozmovi, kterého už v minulosti porazil. “Domluvené je, že teď jdu 80, když vyhraju, budu mít šanci bojovat o titul ve veltru, s kým, to se uvidí, jestli bude Kozma obhajovat, nebo ne.”

Monster má tak nyní napilno. Připravuje se na vlastní zápas, ale týden před ním zamíří s Machem Muradovem do Abu Dhabí, kde mu bude krýt záda z rohu. Macha totiž na velkolepém turnaji UFC 257 čeká třetí UFC bitva, ve které se utká se Sanchezem.

Zdroj: Sport.cz

Úvodní foto via Monster / OKTAGON MMA

Tags:

Mohlo by vás zajímat

2 Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *