Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT O2Advertisement EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

MMA elita předpovídá bitvu Poirier vs McGregor 2

MMA elita předpovídá bitvu Poirier vs McGregor 2

Nezadržitelně se blíží první UFC číslovaný turnaj roku 2021, kterým je akce UFC 257, které vévodí očekávaná odveta Poirier vs McGregor 2. Navzdory tomu, jak jasně skončil první zápas, se nyní předpovídá, že se dočkáme poměrně vyrovnané podívané, jejíž výsledek se dá jen těžko předjímat. UFC elita se o to však i přesto pokusila. Kdo si 23.1. odnese cenné vítězství?

Martin Buday reagoval na Vémolovu výzvu

Anthony Pettis

Myslím si, že to bude úplně jiný zápas, než ten první. Dustin do toho nepůjde tak po hlavě a místo toho zvolí mnohem chytřejší přístup. Já jsem s ním bojoval, takže jeho styl dobře znám. Oba mají otočené postoje, takže to pro oba bude velká výzva. Nejsem si jistý, jak to dopadne, ale určitě to bude jiné, než poprvé. 

Marlon Vera

Moc se na ten zápas těším. Myslím si, že se Poirier hodně zlepšil. Conor je však v postoji neuvěřitelný, takže je velká šance, že něco trefí. Pokud se Ir na začátku trefí, tak je to jeho, ale pokud to půjde do dalších kol, tak vyhraje Poirier. Podobně se mu to podařilo například v soubojích s Gaethjem nebo Alvarezem.

Kevin Holland

Jsem velký fanoušek obou borců. Myslím si, že to jsou skvělí bojovníci. Lidé sice říkají, že to bude jiné, ale podle mě to znovu ovládne Conor. Všichni dělají, jak kdyby Dustin nebyl dobrý už v době, kdy šel s Conorem poprvé. Dustin byl vždycky dobrý, ale souboje jsou prostě o stylech. Možná to neproběhne úplně jako poprvé, ale výsledek bude stejný.

Stephen Thompson

Je to už nějaká doba, co jsme Conora viděli v boji. Dustin se neustále zlepšuje. Abych byl upřímný, Conor McGregor je prostě skutečný bojovník a milovník bojových sportů. To, že nezápasí, neznamená, že netrénuje a nezlepšuje se. Myslím si, že to pro něj bude další výhra.

Justin Gaethje

Nejsem si jistý. Oba jsou neuvěřitelně dobří. Conor je dobrý, takže si dokážu představit, že vyhraje. Nevím, ale bude zajímavé sledovat, zda Dustin využije příležitosti. Podle mě nezáleží na tom, že se první zápas odehrál v pérové váze. Jde o nastavení, se kterým do boje půjdou.

Miesha Tate

Moc se na tu bitvu těším. Poirier se za ty roky zlepšil mnohem více, protože Conor zase až tak často nezápasil. S Cowboyem si vedl skvěle, ale myslím si, že se Dustin dostal na novou úroveň. Dřív se Poirier neuměl moc bránit, ale i v tom se neuvěřitelně zlepšil. Teď navíc umí lépe kontrovat, zapracoval na svém pohybu a mazaně hýbe hlavou. Prostě se zlepšil po všech ohledech.

Souboje se dočkáme už 23.1. na UFC Ostrově. Kromě zmíněné odvety přijde na řadu i skvělý duel Hooker vs Chandler a nebo Muradov vs Sanchez.

Úvodní foto via GeezFX

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *