Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT O2Advertisement EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Makhmud Muradov jednal o boxerské bitvě

Makhmud Muradov jednal o boxerské bitvě

Makhmud Muradov se bohužel v roce 2020 v oktagonu neukázal, ale už za pár týdnů ho čeká již třetí UFC bitva, ve které bude mít šanci získat třetí UFC vítězství v řadě. První dva souboje totiž vyhrál a za ten poslední si navíc vysloužil bonus za výkon večera v podobě 50 000 dolarů. Dobrou zprávou navíc je, že se představí na turnaji UFC 257, kterému vévodí tituloví odveta Poirier vs McGregor 2. Mach navíc v jednom z posledních rozhovorů prozradil, že jednal o možné boxerské bitvě, kterou by rád využil pro dobročinné účely.

Lajoš Klein vysvětlil, proč už Vémolu v UFC neuvidíme

“S jedním člověkem už jsem jednal, že tady v O2 Aréně bude nějaký turnaj v boxu. Tak mě tam chtěli. Já jsem otevřený všemu. Říkal jsem, že když to bude money fight, tak vyberu nějakou rodinu nebo nějakého chlapce nebo holčičku, protože mi píše spousta lidí a já se snažím charitativně pomáhat, takže půlka peněz by šla na dobrou věc. Když dostanu 3, 5, 10 nebo milion, tak půlka půjde na to. Takhle jsem to řekl a myslím si, že na to jednou dojde,” prozradil Makhmud Muradov v rozhovoru pro Entropiq.

Samozřejmě to není potvrzeno, ale Mach pravděpodobně mluvil o akci, na které by se měl v rámci svého boxerského debutu objevit i Attila Végh a nebo spekulovaný souboj Vémola vs Marpo. Na podobnou akci však bude moct dojít až ve chvíli, kdy bude možné halu naplnit, což bohužel asi jen tak nebude. S ohledem na situaci stále platí přísná bezpečnostní opatření, která podobné aktivity znemožňují.

S případným boxerským zápasem by však Machovi určitě pomohl kamarád Floyd Mayweather, který je považován za jednoho z nejlepších boxerů všech dob.

Mach má však nyní před sebou souboj se Sanchezem, na který dojde už 23.1. na velkolepém turnaji UFC 257, kterému vévodí bitvy Hooker vs Chandler a Poirier vs McGregor 2.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

2 Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *