Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT O2Advertisement EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Patrik Kincl zhodnotil rok 2020 a naznačil další plány

Patrik Kincl zhodnotil rok 2020 a naznačil další plány

Patrik Kincl bohužel kvůli zraněním a koronaviru delší dobu nezápasil, ale to neznamená, že jen tak odpočíval a nic nedělal. Naopak na sobě pracoval, což se jasně ukázalo v rámci jeho premiéry v organizaci KSW. Bývalému UFC zápasníkovi a polské legendě Drwalovi totiž nedal šanci a nakonec jej tvrdě ukončil hned v prvním kole. Následně se ještě hlásil jako náhradník pro Vémolu, ale to zatím nevyšlo. Jak sám Patrik rok 2020 zhodnotil a jaké má nyní plány?

Martin Buday reagoval na Vémolovu výzvu

“Hlavní mise minulého roku splněna. Teď jsou na řadě další cíle, které bych rád splnil. Hlavním bodem letošního programu je zápasit častěji. To by, vzhledem k nastavené 2020 laťce, neměl být takový problém. Doufám. Určitě by mě zajímala nějaká pořádná sportovní výzva. Přiznám se, že stále váhám, jestli opustit 84 Kg a jít zpět do welteru nebo to ještě párkrát prubnout. Každopádně dám vědět a vím, že real #kinclarmy bude stát vždy za mnou. A toho si cením,” vzkázal Patrik Kincl na svém IG profilu.

Dle jednoho z předchozích vyjádření je jasné, že smlouva, která aktuálně platí až do července, obsahuje celkem 4 zápasy. Patrik však předesílal, že je samozřejmě možné jí následně prodloužit. Dá se tak očekávat, že ASA reprezentanta nyní v boji uvidíme častěji.

Navíc je teoreticky ve hře i možná odveta s Vémolou. Na konci roku to sice nevyšlo, ale promotér organizace OKTAGON MMA Ondřej Novotný se nechal slyšet, že by měl o souboj do budoucna zájem. Šlo by totiž o ostře sledovanou odvetu, která by přitáhla obrovské množství pozornosti. Terminátor je však nyní doslova na roztrhání. Ďatelinka i Krištofič se totiž hlásí o titulovou šanci. Stejně tak se pořád spekuluje o možném souboji s Peštou, který by byl také hodně zajímavý.

Dá se tedy předpokládat, že nás, alespoň co do MMA, čeká hodně atraktivní rok.

Úvodní foto via Patrik Kincl

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *