Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT O2Advertisement EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Bijec Vlasto Čepo vysvětlil změnu týmu

Bijec Vlasto Čepo vysvětlil změnu týmu

Vlasto Čepo, který získal hodně pozornosti díky projektu OKTAGON UNDERGROUND, v jehož rámci porazil Jevického, Tlkance a Krištofiče, mění tým. Z dosavadního Chaosu se totiž stěhuje do světoznámého ATT gymu. Jak nyní bude probíhat jeho příprava a jak často bude k zastižení na Slovensku. Na to bijec odpověděl v rámci rozhovoru pro MMA Shorties.

Martin Buday reagoval na Vémolovu výzvu

“Přestoupil jsem do Amerian Top Team. Jsem přestěhovaný a už se maká. Přišla nabídka, kterou jsem bral jako životní šanci. Dostal jsem šanci, kterou jsem musel využít. Obětuji pro to všechno. Tento sport pro mě znamená vše. Mám to rád a je to vlastně jediná věc, kterou dělám. Rád bych poděkoval svému manažerovi a sponzorům, kteří mě v tomto všem podpořili. Máme vztah jako rodina a hned mě podpořili, že není o čem, za což jsem rád,” rozpovídal se Vlasto Čepo.

Ten se tak přestěhoval do Chorvatska, kde bude trénovat v tamní odnoži světoznámého ATT gymu, ve kterém působí například Dustin Poirier, Jorge Masvidal, Amanda Nunes a další velká jména MMA světa. “Nebudu se přesouvat tam a zpět, ale budu tady v Chorvatsku,” vysvětlil Vlasto, jak to teď bude mít s tréninkem. “Budu se připravovat a makat. Vždy po zápase půjdu za rodinou, abych se s nimi viděl na týden, když bude na řadě oddych. Když by bylo třeba, tak na Slovensko přijedu, přeci jen 350 km není zase tak daleko. Lucka (Krajčovič) tu bude se mnou a bude i na Slovensku, jak bude třeba.”

Vlasto Čepo tak má před sebou další velkou životní etapu. Poslední zápas mu totiž nevyšel, ale je třeba přihlédnout k tomu, že se mu překotně měnili soupeři, což je vždycky hodně nepříjemné.

“Hlavně děkuji manažerovi, sponzorům a mé rodině. Všichni mě podpořili a pomohli mi všemožnými způsoby, jak mohli. Vážím si toho. Také děkuji všem, kteří mi drží palce a ženou mě vpřed,” vzkázal na závěr šikovný borec, kterého snad relativně brzy uvidíme zpět v OKTAGONu.

Úvodní foto via OKTAGON MMA

Tags:

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *