Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT O2Advertisement EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Patrik Kincl o KSW smlouvě a možném OKTAGON angažmá

Patrik Kincl o KSW smlouvě a možném OKTAGON angažmá

V době, kdy s ohledem na bezpečnostní opatření nebylo vůbec jisté, že Alex Lohoré zvládne přicestovat do ČR, se objevil hodně zajímavý náhradník. Patrik Kincl, který měl za sebou úspěšnou premiéru v polské organizaci KSW, se totiž nechal slyšet, že je v případě potřeby připraven naskočit do boje. Na to nakonec nedošlo, ale odveta Vémola vs Kincl 2 není úplně ztracena. Promotér organizace OKTAGON MMA Novotný je jí totiž do budoucna nakloněn. Jak to má Patrik s KSW?

Milan Ďatelinka má vzkaz pro vedení organizace OKTAGON MMA

“Mám smlouvu na 4 zápasy nebo do konce června. Vzhledem ke COVIDu se samozřejmě může původní smlouva prodloužit nebo podepsat nová. Tohle už jsem zmiňoval několikrát. S O. Novotným jsme to řešili. Do budoucna bude záležet na termínu a samozřejmě KSW,” vysvětlil Patrik Kincl na svém IG profilu v rámci otázek a odpovědí.

Výhodou je, že organizace KSW a OKTAGON MMA spolu mají hodně dobré vztahy. V minulosti se dokonce v zákulisí spekulovalo o možné spolupráci. Na tu však i s ohledem na krizový rok 2020 nedošlo. Oba subjekty však sdílí hned několik bojovníků (Legierski, Buchinger, Barborík), takže by možná nebyl až takový problém najít společnou řeč a vymyslet způsob, jak velkou odvetu zrealizovat.

Aktuálně to však vypadá tak, že Vémola bude svůj titul šampiona střední váhy obhajovat proti Krištofičovi a nebo Ďatelinkovi. Další “háček” je také v tom, že zápas takového formátu by si rozhodně zasloužil zaplněnou halu. Pokud by tedy na odvetu Vémola vs Kincl 2 mělo dojít, tak nejdříve v druhé polovině roku 2021 a ani to samozřejmě není vůbec jisté.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *