Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT O2Advertisement EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

OKTAGON 20: Analýza, Tipy a Sázky

OKTAGON 20: Analýza, Tipy a Sázky

Je tu další turnaj OKTAGONu a s ním i sázkařské okénko. Ve spolupráci se sázkovou společností Tipsport vám přinášíme analýzu a tipy na sázky na turnaj OKTAGON 20, kde proběhne očekávaná titulová bitva mezi Karlosem Vémolou a Alexem Lohorém. Dále se na turnaji představí Viktor Pešta, Magdaléna Šormová, Dan Škvor nebo Milan Ďatelinka.

Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 150 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.

Alex Lohoré hodnotí organizaci OKTAGON MMA

OKTAGON 20: Analýza

Karlos Vémola vs Alex Lohoré – počet kol -3,5 kola – 1,60

Karlos Vémola svedl v kariéře už třicet pět soubojů, ale nikdy nepoznal kola šampionů, tedy čtvrté a páté kolo. Vémola nikdy neoplýval dobrou fyzickou kondicí a několikrát jsme viděli, že měl ve třetích kolech namále, ale vždy si to “bezpečně” pohlídal. Kondice bude hlavní výhoda soupeře z Francie a tu mu Karlos bude chtít vzít. Očekávám, že Vémola nastoupí hned od začátku se svým agresivním stylem, kdy se za každou cenu snaží dostat soupeře na zem. Lohoré má na zemi kvalitní obranu a navíc nikdy nebyl ukončen na submisi! Karlos určitě bude chtít využít kilogramů navíc a pokud bude v dominantní pozici, tak se francouzskému soupeři bude špatně vstávat a navíc to bude stát hodně sil.

Tento souboj, může být hodně podobný zápasu Karlose s Princem Aounallahem, kdy vzal hned na začátku Prince na zem a ždímal z něj energii. To samé se může stát i zde a je možné, že Lohoré, který je spíše welterová váha tento tlak neustojí. Pro odvážnější je zde i zajímavý kurz, že Vémola vyhraje KO/TKO 2,55.

Viktor Pešta vs Ildemar Alcantara – Pešta zvítězí KO/TKO – 2,45

Viktor Pešta začíná podnikat hon na Karlose Vémolu a proto přestupuje o váhu níže. V polotěžké váze se utká s “váhovým přeběhlíkem” Ildemarem Alcantarou. Ten svoji kariéru začínal jako těžká váha až se propracoval do welterové váhy, poté opět začal zase nabírat a nyní ve 38 letech je z něj polotěžká váha. Viktor je v nejlepším věku a pokud opravdu pomýšlí na návrat do UFC, tak by pro něj Alcantara neměl být problém. Brazilcův postoj není na top úrovni a často nechává ruce velmi nízko. Jeho dominantou je zem. V BJJ vlastní černý pás a dokáže zahrozit z každé pozice.

Pešta je ale také zkušený zápasník a věřím, že se nenechá od Brazilce nachytat a bude dělat to, co umí nejlépe. Kvalitní wrestling a ground and pound budou nad síly Alcantary. Zároveň bude zajímavé sledovat, jak silného Viktora v polotěžké váze uvidíme. Zajímavá je i sázka na +1,5 kola v kurzu 1,50. 

Daniel Škvor vs Oumar Sy –  počet kol +1,5 kola – 2,20

Debut Daniela Škvora v profesionálním MMA je tu. Jak moc je připravený nám předvedl na turnaji OKTAGON Underground, kde si dokráčel pro vítězství v těžké váze. Skvělý postojář se zkušenostmi z organizace GLORY si jistě věří, že může uspět i v MMA. Na premiéru si vybral celkem neznámého zápasníka Oumara Sy z Francie. Ten má v profesionálním MMA tři duely a všechny dokázal ukončit před limitem. Impozantní je jeho ukončení ve druhém profesionálním zápase, kde soupeře ukončil kopem na hlavu. Nutno podotknout, že soupeř s rukama dole mu to dost usnadnil.

Přesto věřím, že v Reinders MMA udělali vše pro to, aby byl Škvor, co nejlépe připravený. V postoji jistě bude tím zkušenějším a bude trestat chyby Francouze. Nicméně oba jsou to tvrdí zápasníci a očekávám, že se bude rozhodovat v pozdější fázi zápasu. Kurz 2,20 je velkým lákadlem.

Radim

Tipsport, OKTAGON

Pavel

Tipsport, OKTAGON

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *