Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT O2Advertisement EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Promotér o souboji Vémola vs Kincl 2

Promotér o souboji Vémola vs Kincl 2

V souvislosti s možnými komplikacemi Lohorého na cestě do ČR se jako možný náhradník pro Karlose Vémolu přihlásil Patrik Kincl, který má za sebou úspěšnou premiéru v polské organizaci KSW. Souboje Karlos Vémola vs Patrik Kincl 2 se však nedočkáme. Tedy zatím ne. Promotér Ondřej Novotný totiž naznačil, že by o souboj měl do budoucna určitě zájem.

Jak vidí odborníci Peštovy šance v polo-těžké váze?

“Já jsem byl samozřejmě rád, že se Patrik chytil té příležitosti a že to dával jako nabídku. Mně to nenapsal nebo mi nic neříkal, ale zaregistroval jsem to. Nežiju v bublině, nebo spíš žiju v bublině, ve které to ke mně rychle dojde… Já jsem byl rád, že se Patrik udržoval, nicméně jsme se o tom společně nijak nebavili. S Karlosem jsem o tom měl jeden telefon. Nechám si obsah pro sebe, ale řešili jsme, co by kdyby.

Myslím si, že je to jedna ze zajímavých možností do budoucna, protože by měl zápas Vémola vs Kincl 2 bezpochyby obrovskou sledovanost… Doufám, že se k tomu dostaneme, protože by to bylo extrémně zajímavé. Určitě by si to zasloužilo, aby se takový titulový zápas případně odehrál. Patrik by u nás ve středí váze určitě nemusel nic dokazovat a mohl by jí přímo o titul, ať už ho bude držet Alex nebo Karlos,” vysvětlil Ondřej Novotný ve svém speciálním vysílání.

Zápas Vémola vs Kincl 2 na turnaji OKTAGON 20 by byl samozřejmě skvělý, ale je jasné, že duel podobného formátu by si zasloužil masivní promo. Dobrou zprávou však je, že to promotér vidí stejně a je duelu nakloněn. Organizace OKTAGON MMA a KSW navíc mají poměrně dobré vztahy, protože “sdílí” hned několik bojovníků, takže by se startem Patrika Kincla nemusel být až takový problém.

Jediným háčkem by mohly být podmínky/peníze. Patrik totiž v minulosti nabídku od OKTAGONu dostal, ale nepřijal ji. Je tedy otázkou, zda by se strany nyní dokázaly dohodnout, ale díky tomu, že by se řešil titulový zápas, by jednání mohlo být přeci jen o něco jednodušší. Více však napoví až rok 2021…

Zdroj: YouTube Fight Club News

Úvodní foto via BlackArt

Tags:

Mohlo by vás zajímat

7 Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *