Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT O2Advertisement EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Vašek Mikulášek reagoval na své chování po zápase s Vémolou

Vašek Mikulášek reagoval na své chování po zápase s Vémolou

Na začátku prosince se odehrál turnaj OKTAGON 19, kterému vévodila dlouho očekávaná bitva Vémola vs Mikulášek. Od té se čekalo hodně, ale nakonec byl konec hned na zhruba 2 minuty. Vémola totiž dokázal boj přenést na zem a tam si postupně dojít pro škrcení, které Mikulášek odklepal. Kdo čekal, že si oba borci po souboji podají ruce, tak se hodně pletl. Rivalita totiž zůstala, což se projevilo ještě v oktagonu, ale i na následné tiskové konferenci. K té se s odstupem vrátil i promotér Ondřej Novotný, který se netajil tím, že se mu Mikuláškovo chování nelíbilo. Co na to Baba Jaga?

Titulový zápas Vémola vs Lohoré je v ohrožení?

“Lidi mi psali, zda beru jako urážku, co řekl Ondřej Novotný v MMA Letem Světem ohledně tiskovky po OKTAGONu 19. Absolutně ne! Měl pravdu! Mé chování bylo dětinsky malicherné. Ale holt neovlivním pocity a emoce, kterými se tak často řídím. Proto tak nějak chápu lidi a ty reakce. Holt, co si navaříš, to si i sníš. Myslím, že mi to ukázalo, že mám pořád problém některé věci zvládat v klidu. Člověk musí přijmout to zlé, aby se naučil to dobré. Nechci se omlouvat, to jsem už udělal. Jak jsem řekl, štve mě, že to vrhá blbé světlo na lidi okolo mě. To mě mrzí,” vrátil se Vašek Mikulášek na svém IG profilu ke svému po-zápasovému chování, které mu je často vyčítáno.

Je pravda, že Mikulášek by udělal líp, kdyby prohru přijal a mlčel, ale na druhou stranu je třeba brát v potaz, že Vašek je takový dlouhodobě. Na svých sociálních sítích je hodně impulzivní a bezprostřední, což se asi ne každému líbí, ale alespoň si na nic nehraje a prezentuje se takový, jaký je. To je v době vyumělkovaných profilů poměrně vzácnost, ale samozřejmě je to pak hodně dvousečné.

Jak bude Vaškova kariéra pokračovat dál hodně ovlivní další zápasy. V akci bychom ho přitom měli vidět už v únoru, kdy je na programu turnaj v Ostravě. Tam by se Mikulášek rád utkal s Tomášem Bolem, se kterým už měl zápas domluvený hned několikrát.

Úvodní foto via OKTAGON MMA

Tags:

Mohlo by vás zajímat

2 Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *