Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT O2Advertisement EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Patrik Kincl reagoval na svou působivou KSW premiéru

Patrik Kincl reagoval na svou působivou KSW premiéru

Patrika Kincla už mnozí fanoušci dost odepisovali. Delší dobu se totiž kvůli zraněním i zrušeným zápasům nedostal do boje. To samozřejmě pro bojovníka není nic příjemného, ale Patrik v posledním zápase dokázal, že během zápasové pauzy nezahálel a naopak na obě tvrdě pracoval. V rámci své KSW premiéry tak doslova přejel bývalého UFC zápasníka a polskou legendu Drwala.

Vémolovi se hlásí velmi zajímavý náhradník

“Debut v nejlepší evropské lize mi vyšel. Chtěl jsem vyhrát, ale zároveň předvést atraktivní výkon. Ukázat, že jsem celou tu dobu jen neseděl na prdeli, ale pracoval jsem na tom, abych se zase o něco posunul. Byla to dřina a stálo to dost nervů mě i můj tým, tak doufám, že se líbilo. Děkuji všem za podporu. Díky patří hlavně těm, kteří se mnou tohle těžké období ustáli,” nechal se slyšet Patrik Kincl.

Patrik tak má aktuálně na svém kontě 4 výhry v řadě. V posledních letech ho dokázal porazit jen Karlos Vémola na turnaji XFN 11. Právě s Vémolou se měl Kincl utkat v odvetě, ale kvůli pádu XFN a růstu OKTAGONu se vše změnilo. Kincl sice nabídku od OKTAGONu dostal, ale bohužel se s vedením nedomluvil na podmínkách. Místo toho zamířil do KSW, kde měl hned nastoupit do titulové bitvy, ale před zápasem se bohužel zranil a byl tak nucen odstoupit.

Nyní mu už však zápas vyšel, takže mohl předvést všechno to, na co poslední měsíce a roky trénoval. Drwalovi v podstatě nedal šanci a po přesvědčivém výkonu ho ukončil hned v prvním kole via KO.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *