Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT O2Advertisement EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Jiří Procházka reagoval na Kinclovu demolici

Jiří Procházka reagoval na Kinclovu demolici

Patrik Kincl byl s ohledem na delší zápasovou pauzu, kterou způsobila zranění a zrušené zápasy, mnohými zatracován. O to větší překvapení bylo, v jaké formě se Patrik v rámci své KSW premiéry předvedl. Bývalému UFC zápasníkovi a polské legendě Drwalovi totiž nedal šanci a nakonec jej přesvědčivě ukončil hned v prvním kole. Co na výkon svého kolegy říkal Jiří Procházka, který se připravuje na souboj s bývalým titulovým vyzyvatelem Reyesem?

Karlos Vémola svého soupeře uklidňuje i upozorňuje

“Tak zápas Patrika musím zhodnotit, nebo zhodnotit, no byl to hezký zápas. Šel si jasné za svým cílem přímočaře, ale až moc neohroženě. Byl tam hodně zranitelný v těch situacích, ale já mám asi co říkat. Já jsem asi ten poslední, kdo by měl tohle říkat. Super. Jsem rád za to, že vyhrál a zvlášť po tak dlouhé době, což se cení,” nabídl svůj názor Jiří Procházka.

Právě Denisa je známý tím, že jsou jeho zápasy pro fanoušky mnohdy doslova infarktové. Nebojí se totiž inkasovat, z čehož často plynou hodně nebezpečné situace, které však zatím dokázal bývalý Rizin šampion úspěšně přečkat. Před soubojem s Reyesem si však uvědomuje, že by ho každá sebemenší chyba mohla stát vítězství, takže hodně pracuje na svém pohybu. Společně s týmem si Reyese načetl a nyní se připravují na jeho oblíbené kombinace a sekvence, kterými by mohl nejvíce hrozit.

Zápas Reyes vs Procházka přijde na řadu až na konci února, takže je do té doby dost času na přípravu. Tu Jiří realizuje ve svém domácím Jetsaam gymu pod dohledem trenérů Karaivanova a Hovězáka, ale často navštěvuje i další gymy, jako je například Reinders MMA. Pokud to situace dovolí, tak by se prý rád podíval i do Švédska, kde je možnost trénovat s bývalým titulovým vyzyvatelem Gustafssonem, který se nedávno přesunul do těžké váhy. 

Tags:

Mohlo by vás zajímat

11 Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *