Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT O2Advertisement EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

UFC přenosy pro domácí fanoušky se stěhují na novou adresu

UFC přenosy pro domácí fanoušky se stěhují na novou adresu

Galavečery americké organizace UFC uvidí diváci O2 TV od ledna 2021 nově na stanici Premier Sport, která odvysílá každý rok všechny přímé přenosy. Chybět nebudou ani další doprovodné pořady přímo z produkce UFC. Fanoušci se tak mohou těšit na souboje Makhmuda Muradova, Ľudovíta Kleina, Davida Dvořáka nebo Jiřího Procházky. První přenos z UFC je na programu již 17. ledna 2021. Hned o týden později, konkrétně 24. ledna, se uskuteční dlouho očekávaná odveta mezi Conorem McGregorem a Dustinem Poirierem.

Elitní postojář Možný zpochybňuje kvality Vémolova soupeře

Držitelem vysílacích práv na přímé přenosy z UFC je skupina LAMA ENERGY GROUP, do které také patří televizní operátor Telly. Víceletý kontrakt na vysílací práva platí pro Českou republiku i Slovensko. Přenosy budou dostupné u operátorů Telly, T-Mobile a O2 Czech Republic, na Slovensku si je mohou naladit zákazníci Slovak Telekom a DIGI SLOVAKIA.

“Diváci O2 TV mají jistotu, že i v nadcházejících sezonách uvidí přenosy z nejprestižnější MMA organizace na světě. Galavečery UFC na Premier Sportu skvěle doplní kanál O2 TV Sport, který dlouhodobě nabízí to nejlepší z bojových sportů. Navíc nyní máme v UFC výraznou českou stopu, kterou čeká opravdu výjimečný rok 2021,” uvedla Anna Lenerová, šéfka obsahu společnosti O2.

Prestižní UFC sledují miliony diváků po celém světe a početnou základnu příznivců má rovněž v České republice i na Slovensku. Každý rok nabídne Premier Sport všechny přímých přenosy z jednotlivých UFC turnajů. Živě půjdou všechny zápasy z hlavní karty. Zápasy před hlavní kartou, tzv. prelims, zařadí Premier Sport do vysílání v případě, že v nich nastoupí český nebo slovenský bojovník.

Televize O2 TV dlouhodobě přináší to nejzajímavější z bojových sportů. V minulosti stanice O2 TV Sport odvysílala galavečery z asijské ONE Championship, ruské M-1 Global, bahrajnské BRAVE CF i z dalších domácích MMA organizací jako OKTAGON MMA, MMAsters League, Fusion Fight Night (FFN), Fight Night West (FNW), X Fight Nights (XFN) nebo Heroes Gate. Nechyběly ani reality show OKTAGON VÝZVA nebo The Fighter.

Zdroj: TZ O2 TV

Tags:

Mohlo by vás zajímat

6 Comments

  1. MeksaMnois 21/12/2020

    Takže nova sport 2 už vysílat UFC nebude?

    Odpovědět
    1. Pavel Bartoš 21/12/2020

      Ne…

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *