Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT O2Advertisement EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

KSW 57: Analýza, Tipy a Sázky

KSW 57: Analýza, Tipy a Sázky

Je tu další galavečer polské organizace KSW a s ním i premiéra českého zápasníka Patrika Kincla. Ten se utká s prvním polským zápasníkem, který se dostal do UFC Tomaszem Drwalem. Dále na kartě najdeme hned tři titulové duely. Hlavní zápas večera obstarají těžké váhy Phil De Fries a Michal Kita.

Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 150 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.

UFC přenosy pro domácí fanoušky se stěhují na novou adresu

KSW 57 Analýza:

Artur Sowinski vs Borys Mankowski – vítěz Mankowski 1,43

Bývalý šampioni organizace KSW v poslední době předvádějí dobré výkony a ukazují, že není radno je podceňovat. Shodou okolností oba zápasníci začínali na stejném turnaji KSW 14. Od té doby uplynulo dlouhých deset let a teprve nyní se potkávají v oktagonu. Sowinski nejčastěji nastupoval v pérové váze, kde se utkal například s Conorem McGregorem, a až v posledních letech se usadil v lehké váze.

Mankowski naopak zápasil ve welterové váze a teprve v posledním duelu s Marcinem Wrzoskem zamířil do lehké váhy, která by mu mohla sedět. V souboji se Sowinskim, bude mít určitě nějaký ten kilogram navíc, což by s jeho stylem zápasení mohla být výhoda. Hlavně se nesmí nechat unést a jít se soupeřem do přestřelek v postoji, kde si Sowinski v posledních zápasech počínal suverénně a oba soupeře ukončil před limitem. Věřím, že se Mankowskému podaří svého protivníka dostat na zem, kde se bude pokoušet o nějakou submisi. S Mateuszem Gamrotem minulý rok objížděli grapplingové turnaje, tak doufejme, že toho využije.

Roman Szymanski vs Marian Ziolkowski – vítěz Szymanski 2,30

Ziolkowského v posledním zápase úplně vynuloval bývalý šampion Mateusz Gamrot, a to předvedl řekněme ne úplně 100% výkon. Samozřejmě Ziolkowski do toho zápasu nastupoval na poslední chvíli a bez plného kempu, ale ten výkon mi přišel, jako by se mu do toho zápasu ani nechtělo. Oba zápasníci už spolu jednu titulovou bitvu svedli v roce 2016. Ziolkowski byl v tu dobu šampionem organizace FEN, ale na trůnu ho po pětikolové bitvě vystřídal právě Roman Szymanski. Ten si v zápase pohlídal soupeřovu nebezpečnou zem a dokázal zvítězit jednoznačně na body.

Od té doby Ziolkowski hodně zapracoval na svém postoji. Připravuje se v prestižním gymu WCA Fight Team, kde se může spolehnout na kvalitní sparing partnery. Szymanski je většinou hned od začátku nebezpečný svými kopy na nohy, které protivníkům dělají velké problémy. V postoji nevyužívá moc kombinací, ale většinou se snaží dát rychlý, tvrdý úder a ustoupit. Ziolkowski vyniká rychlým pohybem a nepříjemným jabem z přední ruky, kterým několikrát v zápase nachytal například Gracjana Szadzinskiho. V tomto duelu bude hodně záležet na aktuální formě obou zápasníků, ale kurz 2,30 na Szymanskiho mi přijde až moc vysoký a je škoda ho nezkusit. 

Radim

Tipsport, KSW

Tip na tiket:

Tipsport

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *