Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT O2Advertisement EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Nestárnoucí Yoel Romero si vybral novou organizaci!

Nestárnoucí Yoel Romero si vybral novou organizaci!

Kubánský zápasník Yoel Romero, po sedmi letech opustil slavnou organizaci UFC a hned se začalo spekulovat, kde 43letý bojovník zakotví. Hovořilo se o organizacích ONE FC, KSW a dokonce i o ruské Fight Nights, kde se se nabízel souboj s Vladimirem Mineevem. Romero si však vybral jinak.

Patrik Kincl se rozpovídal o blížící se bitvě v KSW

 

Yoel Romero se dnes rozhodl, kam povedou jeho další kroky. Před malou chvílí server ESPN zveřejnil, že se bývalý zápasník UFC rozhodl podepsat smlouvu s organizací Bellator, kde bude nastupovat v polotěžké váze. Je zajímavé, že organizace Bellator (společně s PFL) hned na začátku odmítala, že má o Romera zájem. Údajně by jeho debut mohl proběhnout začátkem příštího roku. Jeho soupeřem by mohl stát další bývalý zápasník UFC Anthony Johnson, který také nedávno podepsal smlouvu s touto organizací.  

Polotěžká váha Bellatoru se začíná vyvíjet velmi zajímavě a na soupisce je nyní hned několik zápasníků, které se vyplatí sledovat. Aktuální šampion Vadim Nemkov bude mít co dělat, aby svůj trůn dokázal uhájit. Phil Davis, Yoel Romero, Anthony Johnson, Corey Anderson, Ryan Bader, Lyoto Machida, Karl Albrektson nebo Rafael Carvalho ti všichni půjdou po pásu šampiona Bellatoru.    

V souvislosti s Romerem se mluvilo hned několika organizacích a možných střetnutí. Mnozí už viděli kubánského zápasníka, který dlouhodobě žije v Americe, v asijské organizaci ONE FC a nejlépe v zápase s Vítorem Belfortem. Někdo zase bývalého titulového vyzyvatele spojoval s polskou organizací KSW a bývalý šampion Bellatoru Alexander Shlemenko mluvil o potenciálním střetnutí s Vladimirem Mineevem v ruské organizaci Fight Nights. Nakonec ze všech možností sešlo. 

Romero má momentálně za sebou tři těsné porážky na body. V posledním zápase se v březnu na turnaji UFC 248 utkal o titul střední váhy s Israelem Adesanyou. Tento duel nepřinesl moc pohledných momentů ani z jedné strany. Romero tímto střetnutím udělal tečku za kapitolou UFC, kde strávil sedm let. Dokáže získat titul v Bellatoru? 

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *