Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT O2Advertisement EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Organizace OKTAGON MMA údajně plánovala sporný krok

Organizace OKTAGON MMA údajně plánovala sporný krok

V souvislosti s turnajem OKTAGON 19 byla naznačena i startovka turnaje OKTAGON 20, který se koná už 30. prosince. Na té se hodně vysoko objevil i Ronald Paradeiser, takže se okamžitě začalo spekulovat o tom, zda se dočkáme titulové bitvy s Legierskim. To se však následně nepotvrdilo. Organizace však zvažovala krok, ze kterého by se mohl stát sporný precedens.

Tak změna! Vémola potřebuje nového soupeře

“Ta (titulová bitva) podle zdrojů Fight Club News měla přijít už právě na jubilejním dvacátém turnaji organizace OKTAGON. Nemělo se však jednat o bitvu s aktuálním držitelem titulového pásu lehké váhy Mateuszem Legierskim, nýbrž o takzvaný prozatímní titul. Soupeřem Ronyho měl být Jakub Dohnal, ten ale tento zápas údajně odmítl,” informoval server Fight Club News, jehož obsah tvoří i přímo zaměstnanci organizace OKTAGON MMA, v tomto případě jmenovitě Oliver Sálus. Informaci tak lze v podstatě brát jako oficiální informaci přímo od organizace.

Vypadá to tedy, že vedení bylo připravené uvést do hry prozatímní tituly. Ty však, jak víme, jsou v UFC hodně sporné téma. V minulosti totiž byly zárukou titulové bitvy se šampionem, ale ani to už v poslední době neplatí, protože nyní spíše slouží k tomu, aby se mohl daný zápas lépe promovat. Jejich hodnota je tak hodně pochybná, což si uvědomují i sami bojovníci. 

Souhlasíte se zavedením prozatímních titulů v organizaci OKTAGON MMA?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Je však pravda, že situace na vrcholu lehké váhy se v poslední době nijak moc nevyvíjí. Od února, kdy získal titul, totiž Mateusz Legierski svůj trůn neobhajoval. Jednu dobu to sice vypadalo na možný souboj s Kleinem, ale ten následně přestoupil do UFC. Aktuálně je Mateusz zase po bitvě v KSW, kvůli čemuž se asi nepředstaví na zmíněném turnaji OKTAGON 20. Vedení tak evidentně zkoušelo domluvit souboje Paradeiser vs Ryšavý 2 nebo Paradeiser vs Dohnal o prozatímní titul, ale ani v jednom případě to nevyšlo.

Úvodní foto via OKTAGON MMA

Tags:

Mohlo by vás zajímat

2 Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *