Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT O2Advertisement EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Vaška Mikuláška ze zastal i Marpo

Vaška Mikuláška ze zastal i Marpo

Vaškovi Mikuláškovi souboj s Vémolou vůbec nevyšel. Místo toho, aby se pustil do útoku a eliminoval tak očekávaný tlak, zamrzl, čehož Terminátor samozřejmě využil k tomu, aby se vrhnul po strhu, který v prvních sekundách zápasu bez problémů doručil. Následně soupeře zpracovával na zemi a postupně se mu dostal do zad, kde nasadil škrcení, které Mikulášek po chvíli odklepal. Souboj trval zhruba 2 minuty. Je tak jasné, že se fanoušci tradičně do toho, kdo prohraje, ostře pustili. Mikulášek si navíc vůbec nepomohl svým po-zápasovým chováním, které reakce ještě umocnilo a vyhrotilo. Našlo se však i několik zastánců.

Karlos Vémola se překvapivě “zastal” Mikuláška

O tom, jak se Mikuláška poměrně překvapivě zastal sám Karlos Vémola, jsme vás už v týdnu informovali. Více se můžete dočíst v přiloženém článku. K Vémolovi se však přidal například i Marpo, který má za sebou ostře sledovaný souboj s Rytmusem, který tehdy pořádala organizace XFN.

“Já to nijak hodnotit nechci. Každýmu se stane, že zamrzne, že se to prostě nepodaří nebo nemá svůj den. Trashtalk k MMA patří. Akorát mně přijde líto, že pak tomu, kdo prohraje, říkaj lidi šašek a podobně. Na druhou stranu bych chtěl vidět jednoho z těch, co takhle komentujou, kdyby si do klece sám stoupnul,” nechal se Marpo slyšet pro server iSport.cz.

Mikulášek po zápase skutečně potvrdil, že ho všechen tlak dostal a on tak v klíčovou chvíli zkrátka zamrzl a nedělal to, na co trénoval. To ho samozřejmě tváří v tvář zkušenému Vémolovi stálo důležitý zápas.

Když už zmiňujeme Marpa a Vémolu, tak je nasnadě připomenout, že právě tuto dva borci by se měli příští rok utkat v boxerském ringu. Zatím není jasný termín, protože se čeká na to, až budou moct do hal fanoušci, ale vše je prý na spadnutí. Souboj by se měl údajně odehrát na stejné akci, na které bude boxovat i Vémolův rival Attila Végh.

Úvodní koláž via OKTAGON MMA / Jakub Plíhal

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *