Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT O2Advertisement EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Vašek Mikulášek uzavřel kapitolu jménem “Vémola”

Vašek Mikulášek uzavřel kapitolu jménem “Vémola”

V sobotu proběhl turnaj OKTAGON 19, jehož hlavním zápasem byla od jara očekávaná bitva Vémola vs Mikulášek. Ta v podstatě rozdělila MMA fanoušky na dva tábory. Jedni totiž čekali Vémolovo jasné vítězství, zatímco druzí vkládali naděje do toho, že Mikulášek překvapí. Žádný velký šok však nepřišel. Vémola totiž vzal soupeře tradičně na zem a zhruba za 2 minuty si došel pro škrcení, která Baba Jaga odklepala. Kdo však čekal, že tím rivalita skončí, tak byl na omylu. Oba borci se do sebe totiž pouštěli hned po zápase a následně i na tiskové konferenci. Mikulášek následně na svém IG nabídl poslední prohlášení.

Vašek Mikulášek reaguje na prohru s Vémolou

“Hele, poslední vyjádření k tomu všemu. To, jaký jsem, nehodlám měnit. Jak jsem se choval ke svému soupeři mě vůbec nesere. To, co říká teď, je jen o tom, že mě chce ponížit. Nechápu nebo vlastně chápu, že ho pořád seru. Já na tomhle určitě brečet nebudu. To je život. Vyhraješ nebo prohraješ. Pořád dělám, co mě baví. To, že mi někdo nefandí, hejtuje mě a nebo mě nemá rád, nemůžou být všichni dokonalí. Já přeci jen rád udělám ostudu, protože jinak bych to nebyl já. Chtěl bych vidět, jak jste všichni bez chyb a dokonalí, že si dovolujete hejtovat jen proto, že to dělá většina. To však nevadí, protože mi to už místy přijde i vtipné, jak mě hejtují lidi, kteří mi před týdnem psali, jak mě mají rádi a fandí mi. Já se naučil nové věci a zaplatil za to vše. Jdu dál. Děkuji všem za vše a vidíme se v novém roce. Vždy s úsměvem,” vzkázal Vašek Mikulášek na svém IG profilu.

Vašek přiznal, že v souboji zkrátka zamrzl a to se mu stalo osudným. Z prohry si však evidentně velkou hlavu nedělal. Svým způsobem vlastně vyhrál už dlouho předtím, než na souboj došlo. Podařilo se mu totiž získat souboj s Vémolou, na který se jindy stojí dlouhé fronty, díky čemuž k sobě přitáhl hodně potřebné pozornosti, ze které teď bude moct následující týdny a měsíce těžit.

Úvodní foto via FB Vašek Mikulášek

Tags:

Mohlo by vás zajímat

7 Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *