Co hledáte?

PPV turnaje Tyson vs Jones prý téměř zválcovalo UFC

PPV turnaje Tyson vs Jones prý téměř zválcovalo UFC

Minulý víkend proběhl očekávaný návrat dvou boxerských legend Mikea Tysona a Roye Jonese Juniora, jejichž souboj nakonec skončil remízou. Na kartě se navíc představil známý YouTuber Jake Paul, který má na platformě více než 20 milionů odběratelů, takže se předpokládalo, že se prodejnosti PPV bude relativně hodně dařit. Podle zahraničních zdrojů se domněnky skutečně naplnily. Prodeje si údajně vedly tak dobře, že málem překonaly všechny letošní UFC taháky.

Mikulášek prozradil, co si odnesl z tréninku s Attilou

Zahraniční zdroje od dnešního dopoledne uvádějí, že se na turnaj Tyson vs Jones prodalo až 1 200 000 přenosů formou PPV. Pokud je tato informace pravdivá, tak se jedná o skvělé číslo. Na 1,2 milionu PPV totiž nedosáhl ani lednový návrat Conora McGregora proti Cowboyovi, který byl samozřejmě v MMA světě velkou událostí. Jediný turnaj, který dokázal veterány v ringu překonat, byl turnaj UFC 251, který nabídl premiéru na UFC Ostrově se jmény, jako je Usman, Masvidal, Holloway, Aldo, Yan a nebo taky Procházka.

UFC PPV v roce 2020

UFC 251 – Usman vs Masvidal – 1 300 000

UFC 246 – McGregor vs Cerrone – 1 000 000

UFC 253 – Adesanya vs Costa – 700 000

UFC 249 – Ferguson vs Gaethje – 700 000

UFC 254 – Nurmagomedov vs Gaethje – 675 000

Mnozí si sice na pojetí boxerského turnaje stěžovali, ale ukazuje se, že minimálně z pohledu PPV byla akce velice úspěšná. Sám Tyson si po turnaji pochvaloval, že se lidé jako Paul věnují boxu, protože právě je prý box aktuálně nejvíce potřebuje. Legendární boxer totiž dobře vnímá, jak MMA získává čím dál větší oblibu a čím dál více fanoušků. Co se týče výplat, tak je vak svět boxu stále hodně daleko. O finančních podmínkách, které mají přední boxeři, si totiž může nechat většina MMA bojovníků jen zdát.

Často se na takové jmění nedostanou ani hvězdy, jako je například GOAT Jon Jones. Ten si ještě relativně nedávno stěžoval na to, že mu organizace málo platí, v souvislosti s čímž žádal, aby měl stejnou výplatu jako Wilder, který za zápasy bere miliony dolarů. Samozřejmě byl odmítnut, jak už to v takových případech, kdy dojde na střet bojovníka a vedení, chodí.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

3 Comments

  1. LyloHaka 02/12/2020

    Magoři! Kouknul sem se na mini koncert Snoopa a viděl asi tak 2,5kola zkouřeného rachitického Tysona! Ostuda! Paul kdo? Aha YT tak to můžu rovnou koukat na výměnu manželek! Dementní doba!

    Odpovědět

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *