Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Podívejte se, jak se Martínkův soupeř popasoval s TOP UFC borcem

Podívejte se, jak se Martínkův soupeř popasoval s TOP UFC borcem

Už ve čtvrtek náš čeká další turnaj ruské organizace ACA s pořadovým číslem 114, na kterém proběhnou premiéry dvou domácích borců Martínka a Deáka. Právě bývalého šampiona organizace OKTAGON MMA Michala Martínka čeká obr Daniel James, jehož Sherdog ukazuje bilanci 9-5. Právě v tomto přehledu však chybí souboj s aktuálním TOP UFC bojovníkem, jehož záznam lze dohledat na YouTube.

Trenéři hodnotí Mikuláškovu proměnu a aktuální formu

James se totiž evidentně na turnaji Ruthless 2013 utkal s Curtisem Blaydesem, který nyní patří k naprosté UFC špičce. Kdyby ho dvakrát nestopl Francis Ngannou, tak už by měl touto dobou nejspíš na kontě minimálně 1 titulový zápas. K tomu by se však mohl nyní přiblížit, protože už o víkend ho čeká souboj s bývalým titulovým vyzyvatelem Lewisem. Pokud by Blaydes uspěl, tak by měl na svém kontě 5 výher v řadě a rozhodně by se o něm uvažovalo jako o dalším titulovém vyzyvateli.

Jak se však s Blaydesem popasoval Martínkův soupeř? Jak vidíte na videu, tak si na něj nepřišel. Blaydes totiž nasadil klasickou strategii, tedy přenos souboje na zem, kde umí skvěle kontrolovat a hrozit údery i submisemi. Právě duel s Jamesem ukončil technikou arm triangle.

Uvidíme tedy, jestli cestu k vítězství ve čtvrtek najde i Michal Martínek, který naposledy zápasil na konci minulého roku, kdy ukončil Viktora Peštu.

Úvodní foto via OKTAGON MMA

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *