Co hledáte?

Patrik Kincl se utká s polskou legendou

Patrik Kincl se utká s polskou legendou

Je tomu už rok a půl, co se přední český zápasník Patrik Kincl ukázal fanouškům v oktagonu. Naposledy na turnaji Prague Fight Night zdolal Mattiu Shiavolina a poté podepsal smlouvu s přední evropskou organizací KSW. Bohužel díky zranění a koronavirové pandemii se dosud v organizaci nepředstavil, tedy až do teď.

Trenéři hodnotí Mikuláškovu proměnu a aktuální formu

Patrik Kincl už měl nějakou dobu čeřit vody polské organizace KSW a kdo ví, možná jsme mohli mít českého šampiona KSW. Bohužel vinou zranění byl zrušený Patrikův zápas se šampionem welterové váhy Roberto Soldičem. Poté se měl Patrik utkat s velkým oblíbencem polských fanoušků a bývalým šampionem střední váhy Michalem Materlou, ale týden před turnajem vypukla koronavirová pandemie. Doufejme tedy, že nyní už se Patrikova premiéra v KSW podaří. 

Další šanci bude mít na turnaji KSW 57, který se koná 19. prosince v Polsku. Jeho soupeřem bude průkopník polského MMA Tomasz “Gorilla” Drwal (22-5-1). První polský zápasník, který se v roce 2007 probojoval do slavné UFC. Zde ovšem žádný výrazný úspěch či neúspěch nepřišel a tak po šesti zápasech s bilancí 3-3 organizaci opustil. Poté přidal několik vítězství v menších polských organizacích a pak přišel zápas o titul střední váhy s tehdejším šampionem Michalem Materlou, který samozřejmě vzbudil velký ohlas u polských fanoušků. Drwal do zápasu vstoupil výborně a Materlu zaskočil rychlými údery a skvělým pohybem. Materla však dokázal duel otočit a čtyři vteřin před koncem duel ukončil.  

Patrik Kincl

Tomasz Drwal po této prohře ukončil ukončil kariéru a věnoval se pouze trénování. Jeho svěřencem je například Michal Bobrowski, který na naší scéně dokázal porazit Miloše Petráška nebo Ilju Škondriče. Nicméně Drwal opět nasadil malé rukavice a vrátil se k zápasení. Na turnaji KSW 53 předvedl výborný comeback a ve druhém kole ukončil Lukasze Bienkowskeho. Dokáže si Patrik Kincl poradit s veteránem polského MMA a připíše si čtvrté vítězství v řadě?

Úvodní foto: Blackart

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *