Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Prosincový turnaj UFC 256 má problém

Prosincový turnaj UFC 256 má problém

Prosincový turnaj UFC 256, který má být posledním číslovaným turnajem roku 2020, je zatím hodně komplikovaný. Původně měla být totiž hlavním zápasem bitva v rámci welterweight divize Usman vs Burns. Ta se však s ohledem na potřeby šampiona přesunula na únor. Dále tedy přišel na řadu souboj Nunes vs Anderson, který se však zrušil kvůli zranění dvojnásobné šampionky. Stále však byla na kartě další titulová bitva. Tedy až do soboty. Na konci týdne totiž bylo oznámeno, že se titulový souboj musí přesunout na příští rok.

Proč UFC tolik “tlačí” Khamzata Chimaeva?

S ohledem na změny karty měl být hlavním zápasem turnaje UFC 256 titulový souboj Yan vs Sterling. Zahraniční zdroje, jejichž informace máme potvrzené, bohužel informují o tom, že musela být titulová bitva přesunuta na únor 2021.

Konkrétně by mělo jít o 13.2., což zatím nebylo ze strany organizace UFC oficiálně potvrzeno. Co tedy bude s turnajem UFC 256? Těžko říct. Moc jiných titulových bitev se totiž nenabízí. Je možné, že se souboj Ferguson vs Oliveira změní na hlavní zápas, ale po dlouhé době by se stalo, že by číslovanému turnaji nevévodila titulová bitva. Další možností je souboj Figueiredo vs Moreno, kteří se představili na dnešním turnaji UFC 255 a nepřímo se domluvili na vzájemné bitvě.

Turnaj UFC 256 se přitom má konat už 12.12., tedy za 3 týdny, což není vůbec moc času. Vedení UFC tedy bude muset vymyslet, co s turnajem UFC 256 udělá.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *