Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Za jakých podmínek se dočkáme bitvy Peňáz vs Čepo?

Za jakých podmínek se dočkáme bitvy Peňáz vs Čepo?

Jedním ze super-finálových duelů v rámci proběhnuvšího projektu OKTAGON UDG měla být i bitva Matěj Peňáz vs Vlasto Čepo, která slibovala skvělou podívanou. Oba borci totiž v jednotlivých fázích pyramid předváděli skvělé výkony a navíc se do sebe trochu pustili na sociálních sítích, čímž rivalitu zajímavé okořenili. Bohužel však na souboj nedošlo, protože Money musel odstoupit kvůli zranění. O bitvě se však stále spekuluje a fanoušci si jí žádají. Za jakých podmínek by na ní mohlo dojít?

Legendární GSP sestavil “dokonalého” bojovníka

“Každý druhý komentář, který čtu, je o tom, proč nejdu s Čepem. Pořád se na to někdo ptá. My bychom byli oba do 90 kilogramů, ale Vlasto chce aktuálně chodit 77, což pro mě není vůbec reálné. Pro mě je reálná 84 maximálně. Pokud by se domluvila váha na 84 kilogramech, tak si myslím, že se určitě můžeme potkat pod hlavičkou OKTAGONu. Jinak v 77 určitě ne. Není to tedy jen na mně, ale i na Vlastovi, v jaké váze bude chtít zápasit. Já mám možnost 84, ale níž prostě jít nemohu,” vysvětlil Matěj Peňáz po vážení před turnajem OKTAGON 18.

Oba borci jsou tedy evidentně pro vzájemný zápas, ale problém je váha. Je jasné, že s ohledem na svou tělesnou konstituci Peňáz nemůže jít pod zmíněných 84 kilogramů. Vlasto by si však rád vyšlapal cestu skrze welterweight divizi. Poslední zápas navíc poměrně smolně prohrál, kdy doplatil na neustálé změny soupeře, takže teď má asi trochu jiné myšlenky, než na důležitý zápas s elitním postojářem.

Zápas Peňáz vs Čepo je však bitvou, kterou fanoušci rozhodně rádi uvidíme téměř kdykoliv, tak jen musíme doufat, že na ní v blízké budoucnosti přijde řada. Peňáz však má před sebou hodně důležitou MMA premiéru, v jejímž rámci se utká s divokým Jevickým, kterého právě Vlasto Čepo v rámci UDG porazil a započal tak svou spanilou jízdu.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *