Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Tank Daniel Škvor posílá výzvu! Najde se soupeř?

Tank Daniel Škvor posílá výzvu! Najde se soupeř?

Projekt OKTAGON UDG, kterým organizace OKTAGON skvěle reagovala na koronavirovou krizi, nabídl hned celou řadu dominantních výkon. O velkou část z nich se postaral tank Daniel Škvor, který celou pyramidou v podstatě prošel jako horký nůž máslem a logicky se tak stal i absolutním vítězem. Právě v souvislosti s tímto projektem se začalo spekulovat o možném přestupu do MMA, na který je Dan připravený. V čem je tedy háček?

Khamzat Chimaev vysvětlil, jak přišel k jizvě na rtu

Právě s ohledem na výkony je prý velice těžké pro Škrova najít nějakého adekvátního soupeře. Je jasné, že v rámci MMA premiéry se nemůže postavit žádnému velkému a zkušenému jménu, ale na druhou stranu je třeba brát v potaz jeho smrtící postojářské schopnosti, které budí respekt. “Jsem připravený zápasit a vítězit. Jsem nabitý, ale není soupeř. Kluci, nebojte se, třeba mě hodíte. Já se nechám hodit, ať to máte trochu jednodušší. Pak stejně vyhraju, ale chci zápasit,” vzkázal Daniel Škvor na svém insta story.

MMA premiéra už pro Dana přitom byla připravená, ale celý turnaje se bohužel s ohledem na koronavirus a na něj navázaná opatření zrušil. Nyní Škvor asi primárně jedná právě s organizací OKTAGON MMA, skrze jejíž projekt si získal nové fanoušky. 

Na turnaji OKTAGON 18 to nevyšlo, ale doufejme, že na jubilejní turnaj OKTAGON 20 se nějaký soupeř přeci jen najde. Je sice jasné, že zápas se Škvorem je hodně riskantní, ale na druhou stranu je to šance, jak se ukázat a třeba si i ukrást kousek jeho hajpu pro sebe.

Úvodní foto via OKTAGON MMA

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *