Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

OKTAGON 18: Analýza, Tipy a Sázky

OKTAGON 18: Analýza, Tipy a Sázky

Je tu další turnaj UFC a s ním i sázkařské okénko. Ve spolupráci se sázkovou společností Tipsport vám přinášíme analýzu a tipy na sázky na turnaj OKTAGON 18. Můžete se těšit na souboj Pukač vs Wittner, premiéru Matěje Peňáze v MMA nebo na mladé pušky Gabala s Fajkem.

Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 150 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.

UFC 255 Figueiredo vs Perez: Analýza, Tipy a Sázky

OKTAGON Analýza:

Lucia Szabová vs Petkeviciute Anzelika – Szabová zvítězí KO/TKO 1,70

Asi zde nemá cenu vypisovat přednosti Lucie Szabové, které ovšem stále nepotvrdila v profesionálním zápase (nepočítám OKTAGON Výzvu). Skvělé výkony předváděla i projektu OKTAGON Underground, kde ve finále nestačila na další velký talent Terezu Bledou. Její soupeřkou na nadcházejícím turnaji bude Anzelika Petkeviciute, která má na svém kontě pouze jeden profesionální zápas a ani v amatérském nebyla nijak aktivní. Navíc její jediný souboj se odehrál před třemi lety a nyní vzala souboj se Szabovou čtyři dny před turnajem OKTAGON 18. Slovenská zápasnice se už delší dobu připravovala na finále projektu Výzva, kde se měla utkat se Sandrou Maškovou. Ta ovšem nedávno ukončila kariéru. Očekávám, že Lucie Szabová bude skvěle připravena a nedá zápasnici z Litvy žádnou šanci a souboj ukončí před limitem. 

Peter Gabal vs Martin Mucha – Gabal zvítězí KO/TKO 1,70 

Peter Gabal doposud zaznamenával úspěchy hlavně na amatérské scéně, kde může pochlubit například druhým místem z prestižního turnaje IMMAF. Na profi MMA scéně zatím zaznamenal jedno vítězství, ale za to opravdu parádní. Letos v březnu na turnaji I AM FIGHTER 2 po krásném knockoutu ukončil Pavla Pilného. V rozhovoru pro náš web uvedl, že má rád atraktivní zápasy a jde od začátku po ukončení. To tedy ve svém prvním splnil výborně a nyní ho čeká duel s Martinem Muchou. Ten má v profesionálním MMA dva zápasy s bilancí 0-2. Naposledy prohrál na turnaji OKTAGON Prime 2 s Azizem Dauliatovem. V postoji by měl být jasně lepší Peter Gabal, který vyniká hlavně rychlým pohybem a tvrdostí. Věřím, že zvládne i svůj druhý profesionální zápas a Martina Muchu zvládne ukončit před limitem.  

Jozef Wittner vs Robo Pukač – vítěz Pukač 1,60

Pukač má zkušenosti z velkých zápasů a nastupoval i proti zajímavým soupeřům. Zejména v duelu s předním českým zápasníkem Patrikem Kinclem byl velmi blízko k vítězství, ale nakonec rozhodčí přisoudili výhru split decision na stranu Patrika Kincla. Pukač má velmi dobrou fyzičku, což předvedl i v pěti kolovém duelu s Samuelem Krištofičem. Zde si myslím, že je pro Pukače cesta k vítězství. Wittner jde hned od začátku po strhu a snaží se souboj přenést na zem, která je jeho dominantou. Robo ovšem disponuje kvalitní obranou proti takedownům a je možné, že se při těchto pokusech soupeř vyčerpá a to bude voda na Pukačův mlýn. Ten převezme otěže zápasu a dojde si pro vítězství na body. 

Radim

Tipsport, Oktagon

Pavel

Tipsport, Oktagon

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *