Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Bouřlivák Mike Perry: Tohle bude moje smrt. Umírám…

Bouřlivák Mike Perry: Tohle bude moje smrt. Umírám…

Součástí zítřejšího dosti podceňovaného turnaje UFC 255 měla být i bitva Mike Perry vs Robbie Lawler. Ta slibovala skvělou podívanou, ale bývalý šampion byl nucen odstoupit, takže se pro Perryho našla náhrada v podobě Tima Meanse. Tím však problémy neskončily. Perry totiž během týdne avizoval, že potřebuje zhubnout ještě cca 20 liber, tedy kolem 9 kilogramů. Bylo jasné, že ho nečeká nic snadného a taky že ne, což dokazují jeho vzkazy, které v průběhu dělání váhy posílal.

Legendární GSP sestavil “dokonalého” bojovníka

“Snažil jsem se s UFC domluvit zápas ve 185 librách, protože už to asi zkrátka nedokážu… Nevěřím, že už jsem tady tak dlouho. Možná bych měl prostě pověsit rukavice na hřebík. Nechci to. Prostě už jsem s touhle váhou skončil. Měl jsem 189 liber a teď mám 177, ale už ze sebe nic nevypotím. Běhám tady v sauna obleku více jak 15 minut a ani kapka. Pro lidi je samozřejmě snadné jen tak sedět a kritizovat mě… Bude to moje smrt. Už teď umírám a to mám před sebou ještě dalších 6 liber. To se asi nezdá moc, ale je to mnohem horší shodit, než těch prvních 14,” dokumentoval Mike Perry své shazování.

Chca nechca, Mike Perry musí být vždycky trochu speciální. Už minule všechny překvapil, když si vzal do svého rohu jen přítelkyní. Nyní, i když o zápasu věděl dlouho dopředu, hlásí, že asi neudělá váhu. Samozřejmě, že jí neudělal. Místo 171 liber navážil 175,5, takže 30 % ze své výplaty odevzdá soupeři. “Přišel jsem kvůli boji, ne váze,” komentoval následně své selhání.

Minulý týden jsme přitom viděli opačný příběh, kdy Paul Felder bral zápas jen zhruba 4 dny před jeho konáním a i přesto dokázal splnit váhový limit a následně vydržet s bývalým šampionem lehké váhy dos Anjosem plných pět kol. Sice prohrál, což se s ohledem na okolnosti čekalo, ale předvedl skvělý výkon a hlavně bojovnického ducha.

Toho má samozřejmě i Perry, který si boj užívá a v podstatě se v něm postupně zlepšuje, ale právě problémy s váhou, alkoholem a podobně, jeho kariéru značně kazí a degradují.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

  1. Vaclav Rysavy 21/11/2020

    Je to 30% z vyplaty.

    Odpovědět

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *