Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

UFC 255 Figueiredo vs Perez: Analýza, Tipy a Sázky

UFC 255: Analýza, Tipy a Sázky

Je tu další turnaj UFC a s ním i sázkařské okénko. Ve spolupráci se sázkovou společností Tipsport vám přinášíme analýzu a tipy na sázky na turnaj UFC, které se opět uskuteční v Las Vegas. Hlavním tahákem tohoto galavečera je titulová bitva muších vah mezi Deivesonem Figueiredem a Alexem Perezem.

Dominick Reyes se pochlubil videem z tréninku na Procházku

UFC Analýza:

Joaquin Buckley vs Jordan Wright – vítěz Wright 2,87

Jordan Wright je nenápadný komplexní zápasník s tváří anděla, ale se zabijáckým instinktem. Buckley momentálně těží z hypu, který mu přineslo ukončení Kasanganaye, to oblétlo celý svět. Wright v tomto duelu bude mít výškovou převahu a i větší rozpětí paží. Buckley je typický striker a proti Wrightovi, který se může opřít i kvalitní wrestling, to bude mít opravdu těžké. Wright většinu času trénuje v gymech jako jsou Jacksowink a Dynamix MMA pod vedením bývalého skvělého zápasníka Vladimíra Matyushenka.

Doporučuji se podívat na highlighty z Wrightovi kariéry, protože je na co se koukat. Skvělé výkony předváděl v polotěžké váze a nyní zkusí štěstí ve střední divizi, kde by jeho tvrdost mohla ještě více vyniknout. Kurz absolutně neodpovídá Wrightovým kvalitám a je tak skoro povinností tuhle slibnou příležitost zkusit.  

Brandon Moreno vs Brandon Royval – vítěz Moreno 1,50

Zde se jasně přikláním na stranu zkušeného Brandona Morena, který v UFC prohrál pouze dva zápasy a jeho celková bilance v organizaci je 6-2-1. Oba dva jsou výborní na zemi, ale zde by mohl mít lehce navrch Royval, který vlastní černý pás BJJ proti hnědému pásu Morena. Naopak v postoji by měl být lepší mexický zápasník, který má na dobré úrovni i obranu proti takedownům. Moreno vždy zápasí takovým úporným stylem a ten mnohým soupeřům zrovna nechutná. Sázím proto na zkušenějšího zápasníka, kterého souboj se zajímavým prospektem nerozhodí a nejspíš se bude radovat s vítězství na body.

Katlyn Chookagian vs Cynthia Calvillo – vítěz Chookagian 2,97

Ženské zápasy sázím nerad, ale zde bych rád opět využil vyššího kurzu. Cynthia Calvillo si může zakládat na velmi kvalitním wrestlingu, jelikož jejím domovským gymem je známý American Kickboxing Academy, kde trénují zápasníci jako Daniel Cormier nebo Khabib. Její schopnosti na zemi nejsou samozřejmě tak dominantní jako u kolegů z gymu, ale i tak je zajímavým prospektem v ženské flyweight. Každopadně Katlyn Chookagian mi přijde jako daleko více komplexní zápasnice, která má vynikající postoj a jelikož trénuje v Renzo Gracie Combat Teamu, tak i její zem je na dobré úrovni. Katlyn bude mít samozřejmě velkou výškovou výhodu a i rozpětí paží. Věřím, že prosadí svůj postoj a Calvillo udolá na body.

Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 150 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.

Radim

UFC 255, Tisport

Pavel

UFC 255, Tipsport

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *