Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

“Chtěl bych se MMA začít živit,” říká talentovaný Peter Gabal

“Chtěl bych se MMA začít živit,” říká talentovaný Peter Gabal

Jednadvacetiletý zápasník Peter Gabal už dokázal zazářit na amatérské scéně a nyní by rád prorazil na té profesionální, kde má zatím jediný zápas. V březnu se na turnaji I AM FIGHTER 2 blýskl ukončením Petra Pilného a v sobotu ho čeká debut v organizaci OKTAGON.

Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 150 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.

Promotér Ondřej Novotný o bitvě Karlos Vémola vs Viktor Pešta

Rozhovor: Peter Gabal

Čeká tě druhý profesionální zápas a zároveň debut v organizaci OKTAGON, jak se na to těšíš?

Na zápas se šíleně těším! Ta koronavirová pauza byla fakt dlouhá. Připravoval jsem se na premiéru ve váze do -66 kg, ale bohužel se nenašel soupeř a máme nakonec domluvený catchweight na 72 kg.

První profesionální zápas jsi měl v organizaci I AM FIGHTER, teď tě čeká souboj v OKTAGONu. Máš podepsanou smlouvu na víc zápasů?

Smlouva je pořád v jednání, ale nejspíš by měla být.

Tvůj soupeř bude Martin Mucha, v čem si myslíš, že může mít výhodu a v čem naopak ty?

Myslím si, že jsem lepší ve všech aspektech. Jak v postoji tak i na zemi.

Dal by si nám nějakou predikci na tvůj zápas?

Predikci žádnou nemám, co se naskytne toho využiji!

Když by jsi se měl představit pro lidi, kteří tě ještě neznají, jak by ses popsal jako zápasník a jaké jsou tvoje největší úspěchy?

Jako zápasník se snažím dělat atraktivní zápasy. Atraktivní zápasy totiž přitáhnou fanoušky, sponzory a pomůžou mi dostat se do lepších organizací. Mezi největší úspěchy považuji asi titul vicemistra světa organizace IMMAF a 3. místo na mistrovství Afriky IMMAF. V amatérech jsem zápasil se světovou amatérskou špičkou a můžu těžit ze svých zkušeností. Zápasil jsem s klukama, kteří teď zápasí například v ACA nebo Bellatoru.

Jaké máš svoje cíle do budoucna, čeho by jsi chtěl v MMA dosáhnout?

Chtěl bych se MMA začít živit, pořád musím chodit do práce a nemůžu se sportu věnovat naplno. V práci se mi všichni snaží vycházet vstříc za což jsem jim neskutečně vděčný, ale pokud se člověk chce živit sportem, musí jako sportovec žít. Kariéru ale hodně limitují zranění atd. a když se člověk zraní a nezápasí, tak nejsou sponzoři, peníze a nemá se z čeho žít.

Chtěl by jsi něco vzkázat fanouškům MMA Shorties?

Chtěl bych pozdravit všechny fanoušky MMA Shorties a zároveň je elektronicky pozvat na OKTAGON 18, který bude možné sledovat na PPV OKTAGONu. Pokusím se udělat atraktivní zápas a získat bonus od Tipsportu za výkon večera!

Úvodní foto: Blackart

Autor: Tadeáš Vavroch

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *