Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Michal Martínek vysvětluje přestup do ACA

Michal Martínek vysvětluje přestup do ACA

Michal Martínek má za sebou období plné změn. Po výhře nad bývalým UFC veteránem Viktorem Peštou na turnaji OKTAGON 15, skrze které obhájil svůj titul šampiona těžké váhy organizace OKTAGON MMA, totiž přišla celá řada nabídek od zahraničních organizací. Kratos nejprve vybral PFL, ale s ohledem na koronavirovou krizi byl záhy propuštěn, takže jednání začala nanovo. Černovous tak nedávno kývl na nabídku od ruské organizace ACA, ve které ho už na konci listopadu čeká premiéra.

Conor McGregor promluvil o odvetě s Poirierem

“Čas zahodit slávu, zlato a diplomy. Vrátila se mi ta stará dobra chuť dobývat. To ego, které ti šeptá, jdi jinam, kde jich je hodně a každý je výzva a chceš s ním změřit ty síly a porazit ho. Čistý fight a žádný sračky okolo, protože jsem fighter a žádná póza, herec nebo komik. Po 2. pásu jsem cítil zadostiučinění a to je špatně. Proto musíš vyjít z komfortní zóny a jít tam, kde je nebezpečno a tam zas rosteš, pokud ti záleží na tom, být zapas od zápasu lepší. A přesně tam já jsem doma! Jedem a díky všem fanouškům za podporu, stále vás je opravdu hodně! Česka vlajka bude ve světě vlát a potřeba motivovat ty mladý pušky, že na to máme a že můžou taky,” vzkázal Michal Martínek na svém FB profilu.

Je tak očividné, že Michal po delší zápasové pauze touží po pořádné výzvě. Tou by mohl být hned první soupeř v rámci organizace ACA. Na turnaji ACA 114, který se koná 26. listopadu, ho totiž čeká Američan Daniel James. Ten má na svém kontě 9 výher s tím, že 8 jich dokázal získat před limitem.

Na stejné akci se mimochodem představí i Tomáš Deák, který se tak vrací do akce po poslední nešťastné prohře na turnaji organizace I Am Fighter.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *