Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Michal Martínek naznačil finanční podmínky v ACA

Michal Martínek naznačil finanční podmínky v ACA

Bývalý šampion těžké váhy organizace OKTAGON MMA Michal Martínek má za sebou hodně turbulentní období. Vše začalo na turnaji OKTAGON 15, kde jako outsider vstupoval do první titulové obhajoby proti zkušenému Peštovi. Toho, navzdory očekávání, dokázal ukončit hned v prvním kole, díky čemuž přišlo hned několik nabídek od zahraničních organizací. Kratos si nakonec vybral organizaci PFL, která funguje systémem ligy, kde šampion vyhrává milion dolarů. Bohužel přišel koronavirus a s ním spojené rušení akcí, na které PFL reagovalo propouštěním, které se bohužel dotklo o Michala. Po čase však přišla další nabídka, tentokrát od ruské organizace ACA, na kterou Černovous kývl. Před blížící se premiérou navíc naznačil, jak jsou nastaveny finanční podmínky.

UFC aktualizovalo žebříček polo-těžké váhy. Jaké bitvy nás čekají?

“Dostal jsem zajímavější nabídku, než kdybych tehdy prošel kontenderem (Dana White´s Tuesday Night Contender Series) a byl v UFC. Teď mám skoro o čtvrtku větší odměnu za zápas. Jsou finančně štědří a nešetří. Jsem spokojený… Statisíce českých korun. Je to klasické schéma. Mám základní odměnu a peníze za výhru. Těmi bonusy si můžu vydělat fakt pěkné peníze. Základní podmínky za účast mám lepší než třeba s Peštou, a to bez bonusů za výhru a ukončení před limitem,” prozradil Michal Martínek pro server TN.cz.

Peníze jsou samozřejmě důležité, ale Michalovi nejde jen o zajímavé odměny. Chce totiž znovu zápasit a měřit se s takovými bojovníky, kteří ho mohou posunout na další úroveň. Jeden takový ho čeká na blížícím se turnaji ACA 114, který se koná 26. listopadu v Polsku.

Michalovým soupeřem bude Američan Daniel James, který má aktuální bilanci 9-5-1 s tím, že pouze jedinou výhru mu museli přisoudit bodoví rozhodčí. Zbytek totiž dokázal získat před limitem. Michal Martínek má však na svém kontě 7 ukončení (6 KO/TKO, 1 SUB), což je jen o jedno méně.

Rozhodně nás tedy čeká hodně zajímavá podívaná, ve které samozřejmě budeme držet palce domácímu borci.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

2 Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *