Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

“Očekáváme sílu a tlak,” říká o dalším soupeři Martínek

“Očekáváme sílu a tlak,” říká o dalším soupeři Martínek

Bývalý šampion těžké váhy organizace OKTAGON MMA a účastník Dana White´s Tuesday Night Contender Series před nedávnem podepsal smlouvu s prestižní ruskou organizací ACA. Nyní konečně známe jméno jeho soupeře a datum jeho premiéry.

Hvězdný Gábor Boráros reaguje na hejty

Po více než roce se do zápasového rytmu vrací bývalý šampion organizace OKTAGON Michal Martínek z Reinders MMA. Naposledy se mu na turnaji OKTAGON 15 podařilo zdolat bývalého zápasníka UFC Viktora Peštu a obhájit titul. Ovšem jeho další střetnutí nebude v tuzemské organizaci, ale v jeho novém působišti v prestižní ruské organizaci ACA.  

Na turnaji ACA 114 v Polsku se střetne s americkým pořízkem Danielem Jamesem. Ten má momentálně dvě porážky v řadě a naposledy podlehl na turnaji ACA 101 Ruslanu Magomedovi. Právě Magomedov byl prvním soupeřem Viktora Pešty v UFC. Daniel “Predator” James (9-5-1) bude určitě spoléhat na svůj kvalitní striking a ground and pound. 

Jak svého soupeře a jednání ze strany organizace ACA hodnotí samotný Michal Martínek? “Jsou to profesionálové ve všem co dělají. Nejvíc se mi líbí, že tam nejsou žádné věci okolo a jako fighter mám klid na přípravu a na sebe. Hlavně se mohu plně soustředit na fight. Soupeř to je snad už asi třetí. V průběhu se mi jeden zranil, druhý odstoupil. Tenhle klučina to vzal, takže bylo hodně změn v přípravě, ale mně je to nějak jedno. Trénuji plnohodnotně a jen změníme pár detailů podle stylu soupeře a sparingu. Je to velký chlap ke 2 metrům a 120 kg, takže od něj očekáváme sílu a tlak. Ale to je v pořádku já stejně nerad čekám a už se nemohu dočkat zápasu,” prozradil Michal Martínek.

Na turnaji ACA 114 v Polsku si odbude svoji premiéru kromě Michala Martínka také další bývalý šampion OKTAGONu Tomáš Deák, kterého čeká nebezpečný Vazha Tsiptauri z Gruzie. V hlavním duelu se o pás těžké váhy utkají bývalý zápasník UFC Daniel Omielanczuk a Tony Johnson. 

Michal Martínek, Daniel James, ACA

Úvodní foto via OKTAGON MMA

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *