Co hledáte?

Mike Tyson naznačuje další možný zápas

Mike Tyson naznačuje další možný zápas

Legendární boxer Mike Tyson má před sebou zápas s Royem Jonesem Juniorem, ale už nyní hovoří o dalším duelu, který by pro něj měl smysl. Vše ovšem záleží na zájmu fanoušků.

Rebel Nate Diaz dostal hodně zajímavou nabídku

Mnoho fanoušků mělo dojem, že návrat Mika Tysona do boxerského ringu bude spíše jednorázová záležitost, ale bývalý šampión v těžké váze by se mohl rozhodnout pro další zápas. Momentálně je v plné přípravě na duel s Royem Jones Juniorem, který ho čeká již 28. listopadu v Kalifornii. 54-letý Tyson však tímto zápasem rozhodně nechce končit a je otevřen trilogii s Evanderem Holyfieldem.

“Je tu vždycky něco, co můžeme udělat, pokud to lidé budou chtít a bude o ten zápas zájem, tak bych do toho rád šel,” řekl Tyson pro MMA Fighting.

Bývalý světový šampion Evander Holyfield (58) porazil Tysona hned dvakrát. Nejprve v roce 1996, když v 11. kole ukončil zápas na TKO a poté o rok později díky Tysonově diskvalifikaci, která přišla v reakci na to, že Tyson ve třetím kole Evanderovi ukousl kus ucha. 

“Já používám své dovednosti a srovnávám je s nejlepšími těžkými váhami na světě, další duel s Evanderem by byl ohromující. Že jsme staří lidé – to ani nedává smysl. Starý? Je to jen nová doba, nové období a myšlení v našich životech. Je to, to co chceme dělat. Někdy vás bohové války oživí a řeknou: „Musíte udělat víc.“ Nikdy bych do toho nešel, kdybych se na to kvalitně nepřipravil, řekl Tyson. 

Zatím si tedy počkáme jak dopadne duel s Royem Jonesem Juniorem. Pak teprve budeme moudřejší o Tysonově další budoucnosti, která je zatím plná velkých a smělých plánů. Hlavně doufejme, že se v těchto zápasech nikdo vážně nezraní.  

Fight card:

  • Mike Tyson vs. Roy Jones Jr. — WBC Frontline Championship
  • Jake Paul vs. Nate Robinson — cruiserweights
  • Badou Jack vs. Blake McKernan — light heavyweights
  • Viddal Riley vs. Rashad Coulter — cruiserweights
  • Jamaine Ortiz vs. Nahir Albright — lightweights
  • Irvin Gonzalez Jr. vs. Edward Vasquez — featherweights
  • Juiseppe Cusumano vs. Nick Jones — heavyweights

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *