Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT O2Advertisement EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Till je zraněný, takže šanci dostane rozjetý přízrak

Till je zraněný, takže šanci dostane rozjetý přízrak

Darren Till sice svůj poslední zápas s bývalým šampionem divize Whittakerem prohrál, ale sliboval, že skrze další zápas se propracuje zpět na špičku divize, kde se nabízí ti nejlepší soupeři. Navzdory tomu, že byl krátce po zranění, tedy přijal souboj s nebezpečným Jackem Hermanssonem, který měl sloužit jako hlavní zápas turnaje, který je naplánovaný na 5. prosince. Zajímavý souboj však bohužel neuvidíme. Till je totiž údajně zraněný, takže místo něj dostane šanci rozjetý přízrak střední váhy.

Založí si provokatérka Paige VanZant OnlyFans?

Novinář Brett Okamoto informoval, že je Darren Till bohužel zraněný, takže musí z připravovaného souboje odstoupit, “Přeju vám hodně štěstí. Příští rok jsem zpátky. Doufám, že se Kevin ukáže proti TOP borci naší divize.” Hermansson tedy požádal o jiného vysoko umístěného soupeře, ale žádného se prý nepodařilo najít. Několik jich prý odmítlo a další už mají aktuálně jiné plány. Joker tedy svolil, že se utká s rozjetým přízrakem, který je tento rok nezastavitelný. Utká se s Kevinem Hollandem.

Ten se měl nedávno poté, co Jotko odstoupil, utkat s Machem Muradovem, ale ten byl bohužel pozitivně testován, takže to byl nakonec Holland, komu se na poslední chvíli hledala náhrada. Ta se nakonec našla, ale možná následně litovala. Holland totiž soupeře tvrdě hodil o zem, na což Ontiveros reagoval naléháním, že má něco s krkem, na základě čehož byl zápas zastaven. Celá sekvence vypadala hodně ošklivě, ale nakonec prý jde “jen” o natržené vazy. Mohlo být však mnohem hůř.

Rozhodně nás tedy čeká hodně zajímavý zápas. Holland totiž tento rok vyhrál už 4 zápasy, takže bude určitě hladový i po dalších úspěchu, kterým by stanovil nový rekord v rámci střední váhy. Nikdo z této divize totiž během jednoho kalendářního roku nedokázal získat 5 výher. Hermansson však svou kůži rozhodně nedá zadarmo. Naopak bude pro Hollanda obrovským testem, takže se ukáže, jak na tom velkohubý borec bude tváří v tvář špičce divize.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *