Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT O2Advertisement EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Mach předem upozornil, jak to teď bude s vlajkou

Mach předem upozornil, jak to teď bude s vlajkou

Ve chvíli, kdy se zmiňují naši UFC zástupci, se v komentářích a diskuzích často mluví o tom, že Makhmud Muradov není Čech. Ano, není, ale dá se říct, že ČR v mnoha ohledech reprezentuje lépe, než kdejaký Čech. Ve svých prohlášeních navíc pravidelně zmiňuje oblíbenou Prahu a navíc na vážení i zápasy nosí dvě vlajky. To se však nyní změní, na což Mach radši s předstihem upozornil.

Jak vznikla epická válka Reyes vs Procházka?

“UFC už nedovoluje nosit dvě vlajky… Vedení teď něco změnilo, takže bojovník nemůže mít dvě vlajky. Třeba Ortega neměl americkou a mexickou, měl jen mexickou. Jinak vždycky nosí obě vlajky. Říkám to předem, aby z toho lidi nedělali halo, že Makhmud Muradov nemá českou vlajku. Bohužel asi nebudu moct mít dvě vlajky, ale mám je na chrániči a tady (klepe si na hrudník). Zkrátka jedu reprezentovat obě země,” vysvětlil Makhmud Muradov v posledním vysílání Ondřeje Novotného.

V podstatě se jedná jen o drobnou změnu, ale někteří fanoušci by na ní mohli divoce poukazovat, takže na to Mach radši upozornil předem.

Co se týče programu, tak v pátek nás čeká oficiální vážení a v sobotu večer samotný turnaj. Muradov se navíc poprvé představí na hlavní kartě, která začíná o půlnoci, takže úplně nehrozí další ranní vstávání. Celou akci uzavře hlavní zápas Silva vs Hall, kde se očekává, že půjde o poslední zápas legendárního Pavouka. V krátké době se tak nejspíš rozloučíme se dvěmi velkými legendami tohoto sportu. Minulý víkend totiž kariéru ukončil Khabib a nyní by ho měl následovat i Silva. Užijme si tedy jeho představení, dokud je to možné.

Zdroj: MMA Letem Světem 

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

  1. Nejde tim ufc spis proti sobe s tim zakazem ze fighter nemuze mit dve vlajky? Cim vice bude fighter propagovat jednotlive staty, tim vice se lidi z tech statú bude chtit koukat na zapas ne? Na sveho zapasnika. Prijdou tim o ppv si myslim

    Odpovědět

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *