Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Karlos Vémola popsal pravý důvod změny sponzora

Karlos Vémola popsal pravý důvod změny sponzora

Karlos Vémola před časem přestal spolupracovat s dlouholetým sponzorem Nutrend a místo toho začal spolupracovat s firmou Extrifit. Nyní Terminátor vysvětlil, co ho k tomuto kroku vedlo a jaké zajímavé benefity mu to do budoucna přinese.

“Sobec” Jon Jones odmítá Khabibovi splnit poslední přání?

“Odchod z Nutrend nebyl o tom, že bych někde dostal lepší finanční nabídku. Bylo to spíše o přístupu. Já jsem navíc nikdy nevěděl, jak má Extrifit ty věci silné. To jsem zjistil až po schůzce. Je to všechno silnější. Ten počáteční impuls byl však takový, že Nutrend si úplně nemyslel, že si zasloužím nějaké lepší ohodnocení. Já si myslím, že za roky ta moje popularita stoupá, ale oni si to úplně nemysleli a chtěli po mně hodně věcí, abych jednou měsíčně dělal u nich tréninky v Olomouci… Chtěli po mně natáčení vaření s Olgou Šípkovou. Sorry, ale Olga Šípková už 15 let netrénuje. Ta na to má čas, já na to čas nemám. Když jsem se pak sešel s Extrifitem, tak přišli dva frajeři úplní nadšenci a řekli mi, že mě nebudu přeplácet ani přemlouvat penězi, ale že jediné, co po mně chtějí, je to, abych trénoval. Žádné natáčení, focení, reklamy, jenom makat a podávat výsledky,” vysvětlil Karlos Vémola.

Vémola prý navíc bude mít od nového sponzora zaplacené tréninkové kempy, takže bude moct ještě častěji vyrážet například do Polska nebo, až to situaci umožní, i do USA.

Karlos má sice za sebou důležitý zápas, který proběhl na turnaji OKTAGON 17, kde dokázal ukončit Nora, ale v podstatě hned naskočil do další přípravy, protože ho v prosinci čeká další zápas. Možná i dva. Zatím to sice nebylo oficiálně potvrzeno, ale evidentně se počítá s tím, že se duel Vémola vs Mikulášek odehraje 5.12. na turnaji OKTAGON 19. Vémola by však chtěl nastoupit i na konci roku na turnaji OKTAGON 20. Uvidíme tedy, jak se situace vyvine a s kým nakonec Terminátor změří síly.

Úvodní koláž via IG Karlos Vémola / Nutrend

Tags:

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *