Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Justin Gaethje pohotově “vyzývá” dalšího soupeře

Justin Gaethje pohotově “vyzývá” dalšího soupeře

Máme za sebou turnaj UFC 254, který se nesmazatelně zapíše do historie lehké váhy. Neporažený šampion Khabib Nurmagomedov si totiž připsal další vítězství, skrze které vylepšil svou neuvěřitelnou bilanci na 29-0, a následně oznámil, že ukončuje UFC kariéru, protože matce slíbil, že do UFC oktagonu už bez otce nepůjde. Lehká váha je tak nyní bez šampiona, takže je jasné, že každý z borců na špičce se bude hlásit o šanci. Hned po zápase se například ozval Justin Gaethje, který je prý připravený na další bitvu a hned si i vyhlédl možného soupeře.

Nate Diaz poslal vzkaz špičce lehké váhy

“Dustin Poirier a Conor McGregor si domlouvají vzájemný zápas. Zatím to však oficiálně nepotvrdili, takže pokud by chtěl Conor vycouvat a zkusit zabojovat o titul, tak jsem k dispozici. Pokud to však budou chtít dát někomu jinému, tak to tak bude. Já však budu připravený,” nechal se slyšet Justin Gaethje, který si připsal teprve třetí prohru kariéry.

Se svým výkonem i výsledkem však byl relativně spokojený. Samozřejmě se mu nepodařilo uspět, ale uvítal, že když už měl prohrát, tak že to nebylo po nějaké obrovské a zničující válce ale skrze škrcení, “Cítil jsem se plný života, proto do oktagonu chodím. Vyplavil jsem adrenalin a endrofiny, je to skvělý pocit… Živím se zápasením a to nejlepší na tom, když vás někdo uškrtí, je to, že vás to dlouhodobě nijak nepoznamená…. Před časem jsem říkal, že mám v sobě ještě 5 válek, ale od té doby jsem žádnou neměl, takže jsem připravený. Jsem ve formě a nechci nějak extra tloustnout, takže mi dejte 6-8 týdnů.”

Situace na vrcholu lehké váhy teď bude hodně zajímavá, protože v mixu máme právě Gaethjeho, McGregora, Poiriera, Fergusona, ale pravděpodobně i Chandlera. Ten totiž sloužil jako hlavní náhradník pro duel Khabib vs Gaethje. Nejvíce by si o titul “zasloužil” zabojovat Dustin Poirier, který svůj poslední zápas vyhrál a pak asi i Tony Ferguson už jen proto, jakou sérii dokázal před soubojem s Justinem vytvořit. Více se snad přímo od vedení dozvíme v následujících týdnech.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *