Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Jared Cannonier reagoval na tvrdou prohru s Whittakerem

Jared Cannonier reagoval na tvrdou prohru s Whittakerem

V souvislosti  proběhnuvším turnajem UFC 254 se samozřejmě nejvíce mluví o Khabibovi a jeho další výhře a následném ukončení kariéry, ale určitě bychom neměli zapomínat ani na hlavní před-zápas, kterým byla skvělá bitva Whittaker vs Cannonier. V té totiž šlo o to, kdo dostane šanci vyzvat neporaženého šampiona Israela Adesanyu. Z vítězství na body se nakonec radoval bývalý šampion Whittaker, který s největší pravděpodobností dostane odvetu. Cannonier si tak bude muset ještě nějakou dobu počkat, ale prohru vzal se ctí.

“Sobec” Jon Jones odmítá Khabibovi splnit poslední přání?

“Nešlo to úplně tak, jak jsem si představoval, ale nevěším hlavu. Když vezmu v potaz všechny okolnosti, tak jsem rád, že jsem vůbec zápasil. Úplně první kop, který poslal, mi zlomil nebo naštípl kost. Jen těžko jsem hledal rytmus a nedokázal jsem se přizpůsobit tak, abych nakonec získal výhru. Prohru však beru se ctí. Robert Whittaker před bitvou i po ní plně naplnil mé očekávání,” nechal se slyšet Jared Cannonier.

O dalším vývoji ve střední váze by tak mělo být jasno. O odvetu se sice vehementně hlásil Paulo Costa, ale ten s největší pravděpodobností šanci nedostane. Do boje spíš půjde Robert Whittaker, který si odvetu vysloužil skrze velké výhry nad Darrenem Tillem a právě Cannonierem.

Otázkou jen je, zda Adesanya bude chtít další titulovou obhajobu, nebo se přeci jen pustí do boje s Blachowiczem/Jonesem. V minulosti však hned několikrát tvrdil, že chce nejdříve “vyčistit” vlastní divizi a až poté se vrhnout dál. Hodně asi tedy bude záležet na tom, kdy bude Whittaker schopen znovu bojovat. V minulosti ho totiž trápila zranění a v podstatě i syndrom vyhoření, který se mu však podařilo překonat. Dá se tedy očekávat, že v případné odvetě uvidíme hodně “jiného” Roberta, než tomu bylo v prvním případě, kdy byl hodně zbrklý, což se mu v konečném důsledku dost vymstilo.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *