Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Podívejte se na Khabibovu jedinou velkou prohru

Podívejte se na Khabibovu jedinou velkou prohru

I v UFC aktuálně neporažený šampion lehké váhy Khabib Nurmagomedov v rámci své sportovní kariéry zaznamenal velkou prohru. Jeho neúspěch je však hodně “vousatý”. Musíme se totiž vrátit až do roku 2005, kdy tehdy sedmnáctiletý Khabib ve finále ruského sambo šampionátu změřil síly s o 3 roky starším Ibragimovem.

Khabib Nurmagomedov vs Justin Gaethje: Podrobná Analýza

Khabib se sice snažil ze všech sil, ale na výhru to nestačilo. Neúspěch ho evidetně hodně zasáhl, protože hned po vyhlášení výsledku padl na kolena a z bojiště odešel až ve chvíli, kdy mu pomohl jeho soupeř.

Samozřejmě jde o téměř starodávné klopýtnutí, ze kterého si však Khabib vzal určitě poučení a hlavně zkušenosti. Ty se mu budou hodit tuto sobotu, kdy v hlavním zápase turnaje UFC 254 změří síly s prozatímním šampionem lehké váhy Justinem Gaethjem. Toho odborníci i fanoušci považují za velkou hrozbu.

I přesto se však MMA komunita rozdělila na dva podobně velké tábory. Jedni věří v Khabibovu neporazitelnost, druzí spoléhají na Gaethjeho chladnokrevnost. Tak či tak nás rozhodně čeká velkolepá bitva, která by se ideálně mohla stát zápasem roku. To se však dozvíme až v sobotu zhruba mezi 22:00 a 23:00. Vysílací čas turnaje je totiž přizpůsoben pro evropský trh, takže hlavní karta začíná v krásných 20:00. Kde bude možné celou akci sledovat najdete v přehledném článku ZDE.

Kde sledovat turnaj UFC 254: Khabib vs Gaethje?

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *