Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Mikulášek uklidňuje Vémolu a slibuje mu dárek

Mikulášek uklidňuje Vémolu a slibuje mu dárek

Ze strany organizace OKTAGON MMA to zatím sice nebylo oficiálně potvrzeno, ale dle vyjádření obou hlavních aktérů to vypadá tak, že se se soubojem Vémola vs Mikulášek počítá na turnaji OKTAGON 19, který se koná na začátku prosince. To znamená, že bychom se ostře sledované bitvy měli dočkat za něco málo přes měsíc. Oba bojovníci si už od jara vyměnili téměř nekonečné množství vzkazů, ale je jasné, že vše bude nyní postupně gradovat. Příkladem je Mikuláškovo poslední rýpnutí, na které určitě v blízké době naváže i dalšími vzkazy.

MEGA ANKETA! CZ/SK scéna tipuje bitvu Khabib vs Gaethje

“Však tě jebne Karlíto. Klid, odpočiň si, dej si pivko a usměj se. Koupím ti novou mikinu UFC,” komentoval Vašek Mikulášek Vémolovu po-zápasovou řeč, ve které Terminátor slíbil, že pokud Babu Jagu neukončí v prvním kole, tak pověsí rukavice na hřebík, “Babu Jagu zničím v prvním kole! Jako že se Terminátor jmenuju. A jestli ne, tak ty rukavice pověsím na hřebík, protože už nemá cenu dál zápasit. Jako že se Terminátor jmenuju. Jaga skončí v prvním kole. Tak nebo tak.”

Všichni brali prohlášení tak trochu s nadsázkou, protože je jasné, že po výhře bojovníka zaplaví euforie, ale Karlos následně víceméně potvrdil, že svůj slib myslel vážně. Prý když někoho, jako je Mikulášek, nedokáže ukončit v prvním kole, tak nemůže myslet na vyšší cíle, jako je například odveta s Attilou Véghem. Terminátor se tak nyní nastaví na to, že zkrátka dojde na ukončení v prvním kole. Podobně to prý měl i s Pínem Ondrušem, u kterého se mu ukončení v prvním kole povedlo.

Tímto slibem však dal soupeři tak trochu “výhodu”. Mikulášek sice určitě touží po výhře, ale částečného vítězství by mohl dosáhnout už jen tím, že dojde do druhého kola. Upřímně, nedá se předpokládat, že i kdyby se souboj do druhého kola, že by Karlos skutečně skončil, ale jeho slib by se mu samozřejmě od Mikuláška a hlavně fanoušků rozhodně vrátil.

Doufejme tedy, že se brzy dočkáme potvrzení zmíněného termínu. Na turnaji OKTAGON 19 by tak byly potvrzeny zápasy Bryczek vs Krištofič a Vémola vs Mikulášek.

Úvodní foto via Octagon

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *