Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Justin Gaethje představuje plán na dnešní večer

Justin Gaethje představuje plán na dnešní večer

Tak jsme se konečně dočkali! Už dnes přijde na řadu turnaj UFC 254, jehož hlavním zápasem je titulová bitva –Khabib Nurmagomedov vs Justin Gaethje. Oba borci mají značně odlišné styly, takže bude zajímavé sledovat, kdo si nakonec prosadí svou. Právě prozatímní šampion Justin Gaethje prozradil, s jakým plánem do velkolepé bitvy jde.

Koluje konspirace, že Khabib nesplnil váhový limit

“Jsem tady, abych Abdelazizovi zkazil den. Jsem tady, abych Whiteovi zkazil den. Jsem tady, abych Cormierovi zkazil den. Jsem tady, abych Mendezovi zkazil den. Jsem tady, abych Nurmagomedovi zkazil den. Nasrat na všechny tyhle týpky… Vytvářím škody. I když trefím jen těsně nebo jen škrtnu, tak stejně nadělám škodu. Během 25 minut jsem podobné škody schopen nadělat opravdu hodně. Tony Ferguson má takové věci rád a vyžívá se v nich, ale jsem si jistý, že Khabibovi to vůbec chutnat nebude,” prozradil Justin Gaethje.

Navzdory menší kontroverzi na váze, kdy se spekuluje o tom, zda neporažený šampion skutečně splnil váhový limit, nás čeká velkolepá bitva, na kterou se fanoušci těší dlouhé měsíce.

Vylepší Khabib svou už tak skvělou bilanci na 29-0 nebo se Justin stane vůbec prvním bojovníkem, který dokáže Orla porazit? To se dozvíme už dnes večer. Turnaj totiž startuje v krásných 16:30 s tím, že hlavní karta přijde na řadu ve 20:00. Hlavního zápasu bychom se tak měli dočkat někdy po desáté hodině.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *