Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Dana White prozradil, kdo je nejoblíbenější postava UFC her

Dana White prozradil, kdo je nejoblíbenější postava UFC her

Doposud se jako největší hvězda organizace UFC bral bývalý dvojnásobný šampion Conor McGregor. Ten však před časem již potřetí oznámil, že končí. Nyní se sice jedná o další možné bitvě, ale přeci jen s UFC není tak spjatý, jak tomu bylo v minulosti. Kdo tedy převzal jeho místo? O tom promluvil Dana White na poslední tiskové konferenci.

Promotér Novotný: Gábor Boráros stojí na rozcestí

“Moc lidí v tomhle byznysu si to sice neuvědomuje, ale Khabib je jednou z největších hvězd nejen v UFC, ale napříč všemi sporty. Je to jedna z největších hvězd sportovního světa. Mám tady k tomu hned několik čísel, která bych vám mohl říkat celý den. Zkrátka láme rekordy jak ve sledovanosti, tak na IG. Je to zdaleka nejhranější postava v UFC hrách. Nikdo na něj v tomto nemá. Klidně bych mohl pokračovat. Proč je jeho další zápas takovou událostí? Protože má proti sobě bojovníka, u kterého lidé věří, že ho může porazit. Máme tedy k dispozici všechny ingredience pro obrovský zápas. Hvězda proti borci, který sbírá skvělé výhry nad velice respektovanými bojovníky,” rozpovídal se Dana White hrdě na tiskové konferenci.

UFC prezident si navíc už v pondělí pochvaloval, že turnaj UFC 254 zatím generuje čísla srovnatelná s památným turnajem UFC 229, na kterém se spolu utkali Khabib a Conor. Tehdy z toho byl rekord v počtu prodaných PPV, tak uvidíme, jak se bude dařit nyní.

Zbytek karty totiž sice nabízí zajímavé zápasy, ale na první pohled se úplně nedá říct, že je to startovka roku. To však vůbec nevadí. I přesto dostaneme skvělé duely, jako je Whittaker vs Cannonier, Ankalaev vs Cutelaba 2 nebo Volkov vs Harris, ke kterým se mohou přidat i další skvělé bitvy.

Turnaj navíc díky přizpůsobení pro evropský trh začíná v sobotu už v 16:30 s tím, že hlavní karta přijde na řadu ve 20:00. Co víc si přát? Snad jen dobré pohoštění a ideálně i dobrou společnost, samozřejmě v souladu s platnými nařízeními.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *