Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Conor předpovídá průběh bitvy Khabib vs Gaethje

Conor předpovídá průběh bitvy Khabib vs Gaethje

Turnaj UFC 254 a obzvlášť hlavní zápas Khabib Nurmagomedov vs Justin Gaethje nebudou sledovat “jen” fanoušci, ale v podstatě celá MMA scéna. To znamená i elitní bojovníci, kteří jsou samozřejmě taky zvědaví, jak duel dopadne. Je tedy jasné, že k obrazovce usedne i bývalý dvojnásobný šampion Conor McGregor, který s předstihem nabídl předpověď, jak by se velkolepá bitva mohla vyvíjet. S Khabibem totiž strávil v oktagonu čtyři kola, takže má poměrně jasnou představu.

Podívejte se na Khabibovu jedinou velkou prohru

“Khabib bude hned od začátku zápasu na zadní noze. Bude se tam zase klepat, jako to dělá vždycky. Gaethje tohle dobře ví, takže bude určitě držet těžiště hodně nízko. Bude se pohybovat v nižší hladině, zatímco Khabibova hlava bude vysoko, kde se nabízí nějaká bomba, která může ukončit zápas. Může se tedy klidně stát, že jej Gaethje hodně tvrdě vypne. Navíc má hodně dobrý wrestling. Jestli má i grappling? Nemyslím si. Pokud ho tedy Khabib dostane na zem, tak by mohl být relativně rychle konec. Přikláním se tedy spíše ke Khabibovi,” prozradil Conor McGregor.

Kdo zvítězí?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Hlavní zápas turnaje bude skutečně soubojem stylů, ve kterém bude hodně záležet na tom, kdo si prosadí svou. V minulosti to byl vždycky Khabib, kdo diktoval tempo a vývoj, ale ještě nikdy nestál proti tak chladnokrevnému soupeři, jakým je právě Gaethje. 

Kde sledovat turnaj UFC 254: Khabib vs Gaethje?

Rozhodně se tedy máme na co těšit! Hlavní karta startuje už ve 20:00 s tím, že na hlavní zápas by mělo dojít někdy po desáté hodině.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *