Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Lucie Pudilová kompletně mění plány a oznamuje další zápas

Lucie Pudilová kompletně mění plány a oznamuje další zápas

Bývalou UFC zápasnici Lucii Pudilovou jsme měli nedávno možnost vidět v rámci projektu OKTAGON UDG, kde se jí však v souboji s nadějí Bledou vůbec nedařilo. Následně měla mít zápas na turnaji v Dobříši, na který však s ohledem na okolnosti vůbec nedošlo. Řešilo se tedy, kudy dál. Lucie se sice původně nechala slyšet, že do organizace OKTAGON MMA nechce, ale to se nyní evidentně změnilo.

UFC 254: Výsledky Oficiálního Vážení

V těch posledních dnech před Nocí Bojovníků v Dobříši už jsem definitivně ztratila důvěru, že by můj zápas zde mohl vůbec proběhnout. Kontaktovala jsem proto znovu Ondru Novotného a začali jsme jednat… Plácli jsme si, jdu do OKTAGONu. Představit bych se měla už 21. listopadu v Brně, v tuto chvíli se shání soupeřka. Uvidíme, zda to bude někdo ze zahraničí. Myslím, že pár holek, které by na této akci mohly startovat a které by mohly být adekvátní soupeřkou, se najde,“ prozradila Lucie Pudilová pro server NaStartu.cz.

“Já jsem byl s Lucií domluvený na OKTAGONu. Jí se nelíbily některé věci ohledně UDG, což mi na schůzce sdělila. Já jsem se to pokusil vysvětlit. Nebylo to přijato tak, že by Lucie změnila názor a tím pádem jde vlastní cestou, kterou neznám, kdo ji pomáhá či nepomáhá…,” říkal přitom Ondřej Novotný v průběhu srpna v rámci svého vysílání.

Situace se však radikálně změnila. Lucii tak nyní budeme mít možnost znovu vidět na domácí půdě a co je hlavní, podle plných MMA pravidel. Lucie navíc společně s týmem vyslyšela názory odborníků i fanoušků a začala více jezdit po různých gymech. Nejvíce jí evidentně vyhovuje Monster Gym, kde může trénovat po boku Makhmuda Muradova nebo talentované Valentiny Vackové, které může předávat své bohaté zkušenosti.

Uvidíme tedy, jakou soupeřku se pro Lucii podaří sehnat. Na zmíněném listopadovém turnaji OKTAGON 18 uvidíme i duel Pukač vs Wittner a finále čtvrté řady OKTAGON Výzvy, které však znovu doznalo změn, takže se zatím pro Lucii Szabovou hledá soupeřka.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *