Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Koluje konspirace, že Khabib nesplnil váhový limit

Koluje konspirace, že Khabib nesplnil váhový limit

Dnes ráno jsme vám přinesli výsledky oficiálního vážení před turnajem UFC 254, u kterého fanoušky určitě nejvíce zajímalo, zda hlavní hvězdy Khabib Nurmagomedov a Justin Gaethje splnily váhový limit. Na první pohled bylo vše v pořádku, za což byl neporažený šampion evidentně nesmírně rád, protože má za sebou asi hodně náročné hubnutí. V podvečer se však objevily spekulace o tom, zda nebylo vážení tak trochu zmanipulované. Proč?

MEGA ANKETA! CZ/SK scéna tipuje bitvu Khabib vs Gaethje

Níže se můžete podívat na video, které situaci podrobně rozebírá, ale jednoduše jde o to, že Khabibova naměřené hodnota byla vyhlášena hodně uspěchaně a hlavně před tím, než se váha ustálila. Obyčejně trvá nějakou dobu, než je hodnota vyhlášena, ale nyní to bylo v podstatě moment poté, co Khabib na váhu vstoupil.

Necháme na vás jaký si uděláte názor, ale je jisté, že podobné konspirace a spekulace přicházejí v hodně nevhodnou dobu. Už teď se totiž spekuluje o tom, v jakém je Khabib po smrti otce psychickém rozpoložení a případné nařčení z možného podvodu nebo chyby, mu samozřejmě vůbec nepomůže. Uvidíme, zda se vedení nebo příslušná komise k věci nějak vyjádří.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

2 komentáře

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *