Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Dana White je lišák! Chimaevovi sehnal TOP soupeře

Dana White je lišák! Chimaevovi sehnal TOP soupeře

Dana White znovu ukázal, jaký je to lišák. Pro svou novou hvězdu Khamzata Chimaeva totiž nemohl delší dobu najít vysoce postaveného soupeře. Odhodlal se tedy k odvážnému manévru, kdy na možného aspiranta na titul vyvinul tlak a ten se nakonec podvolil. Jaký je výsledek? Máme bitvu, skrze kterou se může Vlk propracovat na vrchol divize.

Koluje konspirace, že Khabib nesplnil váhový limit

Včera večer totiž bylo oznámeno, že hlavním zápasem turnaje, který se bude konat 19.12. bude bitva Leon Edwards vs Khamzat Chimaev. Právě Edwards se dostal “pod palbu” vedení, které jej kvůli neaktivitě vyškrtlo z žebříčku. Leon totiž prý odmítl souboj s Usmanem, Covingtonem, Nealem a nakonec i Chimaevem. Několikrát se navíc nechal slyšet, že chce bojovat jen se soupeři, kteří jsou nad ním, díky čemuž by se mohl snáze probojovat k titulové šanci. Hodně také loboval za souboj s Masvidalem, od kterého inkasoval v zákulisí londýnského turnaje.

Toto “špekulování” se mu však nakonec nevyplatilo. Vedení ho totiž postrašilo, takže místo toho, aby přišel o pracně vybudované místo v žebříčku, kývl na souboj s Chimaevem, který ani není v TOP 15.

Pro Vlka je to tak ideální příležitost, jak porazit velké jméno a propracovat se na vrchol divize. Tam už by ho soupeři nemohli jen tak odmítnout. Zároveň se ukáže, jak na tom je. Edwards sice nemá extra atraktivní styl, ale dokázal vyhrát 8 zápasů v řadě s tím, že ho naposledy porazil jen současný šampion Kamaru Usman.

V prosinci nás tedy čeká hodně zajímavý duel, který ukáže, zda se Edwards propracuje k titulové šanci a nebo se stane další obětí hladového Vlka Chimaeva.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *